Skocz do zawartości
megi

"parametry Bezpieczeństwa" W Netarcie

Polecane posty

Gość

megi.. raczej to baaardzo nietypowe resellery... cholera wie co to w ogóle jest.. skoro ma mieć zasoby jak shared? to co Ty tam poresellujesz? to raczej jest dla firm, które mają rozbudowaną strukturę serwisów, potrzebują poddomen osobnych, mejli, eftepów dla pracowników...

 

nie widzę odsprzedawania usług na serwerach.pl.. raczej bym się po prostu... bał!

mi się wydaje, że te serwery.pl ze swoimi eftepami i mejlami w różnych domenach to psu na budę za taką kasę, jeśli mają mieć identyko parametry, co zwykły shared.. za 1200 plus VAT na rok to można mieć prawdziwe 10/2000... może i w Niemczech, ale jest święty spokój, że ani mocy nie zabraknie (ciekawe ile procent CPU za taką kasę by się dostało - a pewnie sporo), transfer i miejsce będzie naprawdę do wykorzystania no i od tak nikt tego nie wyłączy.. bo chyba bym zadźgał kogoś z netartu, gdyby buląc jak za zboże pewnego dnia włączając stronę na serwery.pl zobaczyłbym 500tkę albo konto zawieszone, bo te kilka, czy kilkanaście stronek razem wzięte przekroczyło limity dla sharedu... niee.. doobrze, że nie wszedłem w serwery.pl.. a nazwa.pl też jednak nie przedłużę.. heh.. że niby gwarancja jakości? w d.. z taką jakością, że jak się coś przekroczy, to od razu reagują, jak na atak atomowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi.. raczej to baaardzo nietypowe resellery... cholera wie co to w ogóle jest..

 

Teraz cholera ale kiedyś... :) Te serwery są w ofercie "od zawsze" i pod względem funkcjonalności niewiele zmieniły się od czasu gdy 200 MB powierzchni konta to był wypas. One kiedyś były projektowane jako resellery dla agencji robiących strony i hostujących tam klientów czy małych firm hostingowych łapiących za ciężką kasę klientów biznesowych z wizytówką jako stroną firmową. A że są już nieopłacalne i mało konkurencyjne to ja wiem :) Zawsze były traktowane po macoszemu: jak na serwerach Active od dawna była możliwość zakładania z panelu administracyjnego baz postgresowych, na Providerach trzeba było wysyłać maila z prośbą o założenie takiej bazy, transfer i powierzchnia dopiero od niedawna są takie jak na shared, przez długi czas były mniejsze, promocja na te usługi też jest stosunowo krótko i do tego nie widziałam nigdzie reklam serwery.pl. No a jak teraz wyrównali limity do hostingu współdzielonego to już w ogóle nie mają racji bytu.

W ogóle mam wrażenie, że Netart nie ma pomysłu na to co dalej. Prześcigają się z Home w promocjach za 1 zł, ale żadne nowe rozwiązania się nie pojawiają. Home wprowadził hosting na Windows, mniejsze firmy wprowadzają RoR a w Netarcie jedyną innowają jest upgrade PHP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

megi no.. zgadzam się, zgadzam..

 

a ten.. kiedyś była fajna promocja na serwery.pl - pół ceny.. za 600 plus VAT się dostawało na rok takie cosik.. to był gitez.. ale 1200 plus VAT to już przesada..

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli patrzec historycznie to najpierw byly serwery.pl (jako odpowiedz na platformy wirtualne kei.pl lub tez kei.pl bylo odpowiedzia na serwery.pl - do sprawdzenia, ale okres podobny - rok 2000). Potem dlugo dlugo nic wiecej, pozniej pojawila sie nazwa.pl z domenami, a dopiero pozniej pojawily sie serwery Active :-). Faktycznie, serwery.pl to chyba zaszlosc historyczna i netart nie koncentruje sie obecnie na nich. Ale oczywiscie nie mnie to oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×