Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Coś Jak Rapidshare.com Albo Youtube.com

Polecane posty

Gość

Hello,

 

Piszę to z wszelkimi konsekwencjami - poniekąd spodziewając się lawiny bluzgów piszę to w Piaskownicy.

Od razu powiem, że jestem świadom nakładów, pracy, kasy na VPS-a albo dedyka itd. Także proszę chociaż spróbować porozmawiać ze mną jak z kimś kumatym..albo mniej więcej kumatym :)

 

Chcę wypełnić pewną lukę w pewnej dziedzinie web 2.0 i potrzebuję sajt, który będzie czymś w klimacie albo rapidshare albo youtube. Chodzi generalnie o współdzielenie plików (zdjęcia i wideo, ale mogą być to po prostu "pliki" jak w rapidzie, bez streamingu - może to i nawet lepsze by było). Natura tych produkcji będzie odgórnie ustalona jako "home made", z logowaniem, akceptacją plików itd. żeby potem mi jakieś RIAA czy inne ZAIKSyny nie marudziły.. naprawdę niszowy i uściślony rejon zainteresowań - dość mało popularny.

 

Widziałem parę skryptów na sieci, czasem płatnych (to mi nie przeszkadza, o ile to jakaś rozsądna cena za parenaście baksów), ale może ktoś zna jakieś rozwiązanie open-source, może jakieś rozwiązanie w stylu Joomla + cośtam (szukałem, ale mało znalazłem, heh).. po prostu może ktoś wie coś, czego ja nie znalazłem, a jest na tyle miły, że podzieli się wiedzą, podpowie.. czy cuś : )

 

Mało napisałem, ale chyba mniej więcej wiadomo o co chodzi : )

 

Wiem, że bodaj doopy coś montował, ale nie stać mnie na jego robotę.. heh to raczej hobbistyczna ma być sprawa i o ile stówkę miesięcznie na utrzymanie tego mogę dać, to 20 czy 30 razy tyle na start nie chcę jednak wydawać..

 

Będę wdzięczny za treściwą reakcję : )

 

 

pozdro,

 

 

Miłosz / Sponsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że bodaj doopy coś montował, ale nie stać mnie na jego robotę.. heh to raczej hobbistyczna ma być sprawa i o ile stówkę miesięcznie na utrzymanie tego mogę dać, to 20 czy 30 razy tyle na start nie chcę jednak wydawać..

Oj Sponsi Sponsi, nawet sie nie odezwałeś żeby spytać a już zakładasz że Cię nie stać :) A tak to trochę mało napisałeś żeby coś Ci tu doradzić... Może GG troche pozniej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zagadałem kiedyś, ale nie wiem, jakoś może nie tam gdzie trzeba... z przyjemnością zagadam, hehe.. tylko mam ze 3 Twoje numery i na każdym jest napisane, że "już nie działa" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×