Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jureqm

Germano.pl

Polecane posty

Witam,

 

mam do Was pytanie, jaka jest wasza opinia i co sądzicie o domenie germano.pl? Chce na neij postawic serwis niemieckiego, internetowe centrum języka niemieckiego. Powiedzcie co ogolnie o niej sądzicie, jak jest jej wycena, czy sie nadaje na taki serwis, do tej pory spotkalem sie z dosc pozytywnymi opiniami. Chcialbym jednak znac wasze zdanie.

 

Zalety wg mnie:

- nazwa ładnie brzmiąca

- łatwa do zapamiętania

- nawiązująca do j. niemieckiego

 

Wady wg mnie:

- niektrórym internautom może kojarzyć się ze sklepem germanos.pl

- może dawać ruch z domen german.pl i germanos.pl ale może tez w przyszlości na tym tracić (to może być wada i zaleta)

 

Zgadzadzie sie z wadami i zaletami co do tej domeny? Jeszcze raz, czy taka domena nadaje sie na serwis o niemieckim? I jak tu sie ma domena sprechen.pl? lepsza/gorsza?

 

Łączę pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kojarzy się z germanos : ) to jest jak dla mnie duuuuży minus..

może germania? bo tak chyba ta kraina się kiedyś nazywała.. heh, a żeńska forma też miła : ) i wiesz.. potem możesz do tego dorobić filozofię, że "germania - kraina uczących się niemieckiego" czy coś heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie OK :) tym bardziej, że sprawy salonów Germanos ucichły po tym jak Play wykupiło większość ich od Ery i nie ma reklam salonół Germanos w TV, więc i słuch o nich coraz bardziej będzie ginąć...

 

Chociaż propozycja Sponsi o tej "filozofii strony", także nie jest najgorsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie OK :) tym bardziej, że sprawy salonów Germanos ucichły po tym jak Play wykupiło większość ich od Ery i nie ma reklam salonół Germanos w TV, więc i słuch o nich coraz bardziej będzie ginąć...

 

Chociaż propozycja Sponsi o tej "filozofii strony", także nie jest najgorsza :)

 

To moze wybije germanosa moja nazwa germano.pl. Mysle ze po odpowiednim wypromowaniu domeny moze sie dobrze sprawdzac. Jak sadzicie? (to ma byc spory serwis o niemieckim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, uważam, że jeżeli tylko odpowiednio stworzysz serwis - zarówno technicznie, jak i merytorycznie - to ta domena jest jak najbardziej odpowiednia.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja raczej przeciw jednak.. jakoś tak nie czuję tego "germano".. takie to bezpłciowe, niedokończone (kończy się na "o").. chyba taki piłkarz też jest, heh... zresztą wypowiedziałem się już wyżej, a zadajesz praktycznie to samo pytanie.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

niemszczyzna? przecież to ciężko nawet wymówić.. w dodatku takie trochę obraźliwe się wydaje.. jakby polako-niemiec próbował mówić po.. no właśnie nie wiadomo jakiemu heh

 

ja utrzymuję stanowisko.. szukaj czegoś lepszego... albo weź co chcesz : )

 

potem spytam dziewczynę, robi mgr z niemca, to może podpowie..

 

a może jakiś "dojcz.pl" czy coś : ) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha dojcz.pl jest świetny :) a nazwa germano.pl łatwo zapada w pamięć i fajnie brzmi, więc myślę że warto się wokół niej zakręcić. Ale to moja skromna opinia laika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×