Skocz do zawartości
dusker

[szukam] Nieduzy Hosting Pod Blog/fotoblog

Polecane posty

witam,

 

jako ze powaznie rozwazam ewakuacje z insane.pl szukam jakiejs alternatywy, oto moje wymagania:

 

- 200mb quota

- 5gb transferu

- mozliwosc podpiecia 3-4 domen + nieograniczona ilosc subdomen

- 3-4 bazy mysql - bez limitu wielkosci (jednak nie bede generowal duzego obciazenia)

- dostep przez ssh - czasem nie mam dostepu przez ftp a potrzebuje cos zmienic w plikach.

- dostep przez ftp

- panel tak naprawde bez znaczenia moze byc cp, da, ewentualnie rozwiazanie autorskie

- support - nie musi byc 24h, jednak wymagam zeby tickety byly rozwiazane w te 6-7h.

 

cena - nieduza - bedzie tu siedzial photoblog, folio, blog oraz kilka plikow.

 

pozdrawiam

pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie potrzeba posiadania dostępu przesz ssh wówczas zaprosiłbym do przetestowania przez 14 dni opcji serwera PREMIUM 2GB/10GB za jedyne 70zł netto rocznie w firmie MasterNET.pl z czteroletnim doświadczeniem na rynku usług hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie potrzeba posiadania dostępu przesz ssh

 

niestety ten akurat ficzer bardzo mi sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ten akurat ficzer bardzo mi sie przydaje

Obawiam się, że inna taka oferta z shellem w jakkolwiek zbliżonej cenie nie istnieje. Nawet my nie oferujemy już shella do linii serwerów wirtualnych Home.

 

PS. Proponuje przejrzeć swoje skrypty zamiast się obrażać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Proponuje przejrzeć swoje skrypty zamiast się obrażać. wink.gif

 

ja sie naprawde nie obrazam. ja po prostu wymagam aby skrypt dzialal - szczegolnie ze po skonfigurowaniu go kilka miesiecy temu dzialal bezproblemowo az do pewnego punktu. mowilem wam ze nie dotykalem sie do konfiguracji, a wy, za przeproszeniem jak dziadek krowie na granicy, ze to bledy w moim skrypcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Nasza oferta będzie dla Ciebie za droga, ale mimo wszystko zachęcam do zapoznania się z nią i skorzystania z 7 dniowego okresu testowego.

www.cal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×