Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TrustSEO

Colostore.com

Polecane posty

Adres: http://colostore.com

 

Obecnie kupiłem u nich serwer C2D z extra dyskiem i ramem :P Co mogę już powiedzieć na ich temat przede wszystkim jakość suportu jest po prostu nie wiarygodna!! Od momentu zakupienia serwera do pierwszego maila od nich mineło może 5 min. Po około 3h serwer już działał. W tym czasie prowadziliśmy rozmowę na temat serwera i tego co chcę na nim mieć. Miałem problem z szybkością "neta" po wysłaniu zapytania po 3 min poprawa łącza do normalnych parametrów i mail z informacja gdzie jest problem (błędna konfiguracja debiana - nie ma full duplex) i natychmiastowa chęć że się tym zajmą - wybrałem admina bo dokładne opisali gdzie może być problem i sam chciał to zrobić. Kontakt telefoniczny rewelacja 1 sygnał po wybraniu departamentu i już rozmawiałem z kompetentną osobą która bardzo mi pomogła.

Przez cały czas od zamówienia prowadzą za rączką i informowali mnie o postępie prac związanego z moim serwerem - człowiek nie automat!

 

Zobaczymy dalej jak będzie się układała moja współpraca z nimi jednak na chwile obecną powiem tylko jestem pod wrażeniem że można tak obsługiwać klienta

 

PS:

Strona wygląda jak wygląda jednak naprawdę polecam z nimi współpracę i coś czuję że tym razem się nie zawiodę na serwerowni i na adminie którego polecił mi BOSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

I jak jest obecnie? Rok już prawie minął :D

 

Również jestem ciekaw, dobrą oferte mają;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×