Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
scunek

Transfer W Leaseweb.com

Polecane posty

witam pisze tutaj z proźba o pomoc do osób posiadajacych dedyka w leaseweb.com w wyjasnieniu ;]

w leaseweb w anexie pisze

1.11. Gigabyte (Gb): 1,000,000,000 bytes.

1.12. Gigabit (GB): Gbit 1,000,000,000 bits. Among other thing his unit is used to represent bandwidth.

 

a w serwerze który chcem wykupic w opcjach pisze ze transfer dedyka wynosi

Volume: 500GB

Mój serwis stoi teraz na angielskim hostingu na którym zuzywa 4000 Megabytes dziennie czyli 120000 Megabytes miesiecznie co daje okolo 120 Gigabajtów wiec nici z tego dedyka dla mego serwisu? bo ma za maly datatraffic prawie o polowe? leaseweb daje 500Gigabitów co w rzeczywistosci daje tylko okolo 60Gb? przepraszam za takie pytanie ale nigdzie niedoczytalem sie rozwiązania tutaj na forum czy tak jest naprawde bo to wszytko jest strasznei zawiłe a tak maly datatraffic dla dedyka to smieszne .... dokładnie chodzi mi o tego dedyka http://leaseweb.com/index.php?p=cpanel4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro na stronie piszę 500GB to znaczy że masz 500GB do dyspozycji miesięcznie a tamto co podałeś wyżej to moim zdaniem objaśnienie co oni widza jako 1GB żeby nie było nie porozumień że coś ucinają ;) Normalnie 1GB to 1024MBajty.

 

/EDIT - W aneksie tzn? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w anexie czyli przed wyslaniem zamówienia do leaseweb czyli 500GB transferu to normalne 500Gigabajtów? i moge spokojnie brac u nich serwer ?? jezeli moj serwis zuzywa tyle transferu co napisalem wczesniej ? bo jezeli te 500GB okaze sie 60 Gbajtami to lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tam przecież nic nie piszę że Twój serwer ma dostępne 60GB transferu, ja bym brał i tyle :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heeh no ale mi chodzi o to czy tam te 500GB to jest 500Gigabajtów czy 500gigabitów miesięcznie bo jezeli gigabitów to tak naprawde to jest 60 gigabajtów bo 1 bajt to 8 bitów a mi potrzeba na strone 120 gigabajtów miesięcznie a zastanawiamsie dlatego bo 60gigabajtów na serwer dedykowany miesiecznie to smieszny transfer .... bo na glupim hostingu mam 200 gigabajtów transferu i sam juz sie w tym poplątałem co tak naprawde oferuje leaseweb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz ;) i sie ciesze ze to gigabajty a tu jest caly aneks

 

Terms and Conditions

 

Terms and Conditions (V4.5)

Terms and conditions for LEASEWEB, located in The Netherlands, Haarlem, J.W. Lucasweg 35, 2023 BE, registered with the Chamber of Commerce in Amsterdam under number 4987

 

1. Definitions

1.1. Account: the customer name allowing CUSTOMER access to LEASEWEB's system.

1.2. Annex: appendix with the agreement and / or Terms and Conditions.

1.3. Bandwidth: the amount of bits transferred through a connection per time unit.

1.4. Bit: Binary digit. The smallest possible unit in a computer. The value of a bit is 0 or 1.

1.5. Bps: Bytes per second.

1.6. bps: bits per second.

1.7. Byte: The unit representing the data size. A character takes up 1 byte (or 8 bits) of space. Among other things this unit is used to represent disk space and data traffic.

1.8. Data Traffic: all traffic which is generated by CUSTOMER's website or server. Incoming and outgoing, with the exception of backup traffic, measured in Mb or Gb.

1.9. Service: The specified service agreed upon by LEASEWEB and CUSTOMER as documented in the Agreement.

1.10. Email address: an address code in the CUSTOMER's name in order to exchange electronic messages via the Internet.

1.11. Gigabyte (Gb): 1,000,000,000 bytes.

1.12. Gigabit (GB): Gbit 1,000,000,000 bits. Among other thing his unit is used to represent bandwidth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na stronie podane są gigabajty a w aneksie masz objaśnione jak oni widzą przelicznik gigabajtów na gigabity.

 

Dedyk z 60GB transferu za taką cenę? ;) Nie widziałem - jednym słowem. Bierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×