Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
s0lv

Hosting Pod Dwa Serwisy Www

Polecane posty

Witam serdecznie... Poszukuje taniego hostingu dla 2 serwisow www. Jeden ma byc tylko wizytowka firmy (czyli za duzych wymagan raczej nie bedzie). Drugi natomiast oferta handlowa z mozliwoscia zamawiania produktow... Nie jest to jednak zaden sklep internetowy a jedynie kilka pozycji w ktorych bedzie mozna zamawiac dana usluge. Nie mam zielonego pojecia ile taki serwis moze wygenerowac ruchu/transferu?? Na obydwu z ciezszych plikow beda jedynie jakies wstawki flasha... Zastanawialem sie nad oferta MasterNet, nie wiem jednak jaka wybrac... Czy owe 10Gb ruchu miesiecznie starczy czy tez wiecej mi potrzeba... Zakladam iz w poczatkowej fazie nie bede mial hordy klientow :P

Prosilbym o jakies rady... Z gory dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 10GB ruchu będzie i tak w nadmiarze a na pewno większość firm nie będzie robiło problemu z przejściem na wyższy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak szybka odpowiedz... A i Pana ooferta wydaje sie atrakcyjna :P

Pozdrawiam S...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie... Poszukuje taniego hostingu dla 2 serwisow www. Jeden ma byc tylko wizytowka firmy (czyli za duzych wymagan raczej nie bedzie). Drugi natomiast oferta handlowa z mozliwoscia zamawiania produktow... Nie jest to jednak zaden sklep internetowy a jedynie kilka pozycji w ktorych bedzie mozna zamawiac dana usluge. Nie mam zielonego pojecia ile taki serwis moze wygenerowac ruchu/transferu?? Na obydwu z ciezszych plikow beda jedynie jakies wstawki flasha... Zastanawialem sie nad oferta MasterNet, nie wiem jednak jaka wybrac... Czy owe 10Gb ruchu miesiecznie starczy czy tez wiecej mi potrzeba... Zakladam iz w poczatkowej fazie nie bede mial hordy klientow :P

Zapraszam do przetestowania naszych usług -- 1,1 GB przestrzeni i 11 GB transferu za jedyne 39 zł + VAT rocznie w promocji dla użytkowników forum WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×