Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michaeln

Obciazenie Forum Wedlug Hosteurope...

Polecane posty

Czy ja dobrze rozumiem ten schemat: http://www.hosteurope.de/content/WebPack-P...nwendungsmatrix

 

Na WebPack Pro L (najtansza opcja), mozna wedlug nich utrzymac forum phpBB o przecietnej ilosci uzytkownikow (++)... natomiast jezeli chodzi o vB i WBB to ten sam server nadaje sie tylko na forum, ktore ma mniej niz przecietna ilosc uzytkownikow (+)...

 

Czyli wedlug nich phpBB bardziej obciaza niz te komercyjne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz to moze sie doczytasz, ze pytam czy dobrze rozumiem ich tabele (moj niemiecki jest nie za dobry) i wydawalo sie to dziwne, ze phpBB moze bardziej obciazac niz vB...

 

Mam prawo nie rozumiec po niemiecku... ale Ty po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczone:

http://www.google.com/translate?u=http%3A%...=en&ie=UTF8

 

Webpack:

http://64.233.179.104/translate_c?hl=en&am...%3D1%26menu%3D1

 

Webpack Pro:

http://64.233.179.104/translate_c?hl=en&am...arife%26p1%3D62

 

Dla mnie każda z tych ofert nadaje się na duże forum. A wersja z 50% mocy obliczeniowej to wystarczy na olbrzymie forum. Mi się zdaje, że oni mają inny przelicznik "małe" i "duże" forum :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem VPSa... ale utrzymuje na serwerze pare swoich malo obciazajacych stron i kilka stron dla znajomych z norwegii (html + male coppermine) ... Coppermine sa takie male, ze 10 baz mi wystarczy... zreszta mozna dokupic, nie sa drogie... panele dla znajomych nie sa mi potrzebne, tylko dostep ftp... choc chcialem sie troche pouczyc na tym VPSie to niestety WebPack bardziej sie nadaje na moje potrzeby... Mysle, ze dzisiaj sie zdecyduje... :) Wrzuce tutaj jakies zdjecia ich systemu zarzadzania... Jakby Ci wczesniej odpisali i dali jakies screeny to daj prosze znac :lol:

 

Moze sobie dokupie najtanszy VPS do nauki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy wszyscy wdzięczni za screeny z panelu jak kupisz :D

 

He he :)

 

 

vps do nauki samej możesz kupić sobie w vps4less i będzie też dobrze :lol:

 

 

Ooo, duzo taniej... skoro do nauki to faktycznie masz racje, ze nie ma co brac "drogiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, duzo taniej... skoro do nauki to faktycznie masz racje, ze nie ma co brac "drogiego"

 

 

ja na tym vpsie sobie eksperymentuje na debianie :lol: i dobrze się spisuje do nauki nawet do własnego www itp :D Więc śmiało możesz brać.

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tym vpsie sobie eksperymentuje na debianie :D i dobrze się spisuje do nauki nawet do własnego www itp :) Więc śmiało możesz brać.

 

pozdr.

 

Kupione :lol:

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bede bede... Chcialem kupic VPS do zabawy i na strony www... ale skoro sie zdecydowalem na WebPack w HE... to VPS do zabawy sobie kupilem w vps4less... bo tanszy... :lol:

 

EDIT: Wlasnie zamowilem WebPack Pro... zaplacilem karta... teraz musze cierpliwie czekac na kod aktywacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

michaeln ..niemiecki rozumiem na tyle, by się dziwić z ich tabelki (o co zapytałem ciebie, bo coś mi nie pasowało z twoją interpretacją).. za to ty - po polsku chyba tylko podstawowe zwroty (w sklepie, podziękowania, itd.).. z tabelki wynika (i to jest ciekawe), że oceniają, że phpBB jest mniej zasobożerne niż vB i WBB.. a nie "bardziej"

 

jakby co, to BOSS podał linki do tłumaczeń, możesz wkleić moje wypowiedzi, by je lepiej zrozumieć.. tylko na jaki ty język to przetłumaczysz? nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tym vpsie sobie eksperymentuje na debianie :) i dobrze się spisuje do nauki nawet do własnego www itp :) Więc śmiało możesz brać.

 

pozdr.

 

Pamietasz mniej wiecej ile czasu czekales na VPSa? Zamowilem wczoraj, sciagneli pieniadze z karty ale dalej mam "pending" VPS... jestem cierpliwy ale chcialbym wiedziec ile mniej wiecej bede musial czekac na nowa zabawke :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietasz mniej wiecej ile czasu czekales na VPSa? Zamowilem wczoraj, sciagneli pieniadze z karty ale dalej mam "pending" VPS... jestem cierpliwy ale chcialbym wiedziec ile mniej wiecej bede musial czekac na nowa zabawke :)

 

Pozdrawiam

 

 

przeważnie jakoś w 2 dni zakładają :) Bywa że w parę godzin :)

 

Napisz do nich tickieta :)

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisali, ze w ciagu kilku godzin bo czekaja na licencje direct admin...

 

EDIT: Juz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedz dotyczyla vps4less... tam mam DA... :)

Jezeli chodzi o hosteurope to czekam na kod aktywacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×