Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adrian_k

Cena Za 1gb Do Wix

Polecane posty

Poszukuję serwerowni która będzie charakteryzowała się najniższą opłatą za 1GB przesłanych danych do WIX lub ogólnie do polski = tpsa:).

home.pl liczy sobie 1zł/1GB znalazłem też VNET.sk za około 55gr. VNET ma 100mbit link do maszyny, nieograniczony transfer do SIX, 100GB do sieci zagranicznych na miesiąc za około 220zł/msc. Do SIX mają 2x1gbps + kilka pobocznych. Dziwi mnie że do NIX (Czechy) cena za 1GB to około 30gr. Aż taka polska droga jest?

Chciałbym wiedzieć czy w niemczech lub czechach ceny 1GB są dużo mniejsze? Kilka ofert przeglądałem i ceny są porównywalne z VNET ale nie ma nic o łączach do polski.

 

PS. VNET oferuje np 100mbit gwarantowane bezpośrednio do WIX i innych europejskich węzłów w razie potrzeby.

PS2 w VNET jest pld linux. Swego czasu ściągnąłem od nich 7GB przy 10Mbitach (taki miałem w szkole hub 10baseT) - nie szło z mirrora tylko właśnie z VNET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8tys a 220zł miesięcznie to jest "mała" różnica. Chodzi mi wyłącznie o rozliczanie się na gigabajty z praktycznie nieograniczonym łączem jeśli chodzi o prędkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×