Skocz do zawartości
Maxus NC

Informatyk - Administrator Systemów Linux

Polecane posty

Wymagania:

- b. dobra znajomość administracji systemami Linux (przede wszystkim Debian GNU/Linux);

- doświadczenie w obsłudze i administracji serwerami baz danych (Postgres , MySQL);

- b. dobra znajomość administrowania usługami: DNS (djbdns), poczta (qmail), http(apache), SMB, firewall;

- praktyczna znajomość technologii: PHP, SQL;

- umiejętność podstawowego programowania: bash/perl/php

- znajomość zagadnień sieciowych w zakresie protokołu TCP/IP;

- bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego, serwerowego;

- znajomość systemów MS Windows Vista/XP/2000/NT w zakresie obsługi i administracji;

- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej;

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- dyspozycyjność;

- ukończone studia wyższe;

- zamieszkanie w Warszawie;

- prawo jazdy.

 

Mile widziane:

- doświadczenie w konfiguracji środowisk HA;

- znajomość technologii: HTML, Java script, CSS;

- doświadczenie w pracy na stanowisku HelpDesk.

 

Oferujemy:

- rozwój kwalifikacji zawodowych;

- pracę w świetnym zespole ciekawych ludzi;

- adekwatne wynagrodzenie.

 

Zgłoszenia:

- cv ze zdjęciem;

- opis własnych dokonań i doświadczeń.

prosimy przesyłać na adres email: oferty.pracy(at)maxus.com.pl

 

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

=========================================

Informacja o firmie:

Maxus Net Communications Sp. z o.o. (www.maxus.com.pl) od 9 lat tworzy strony WWW i portale internetowe, prowadzi efektywne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach oraz realizuje kampanie reklamowe w Internecie. Nasze systemy wykorzystuje ponad 700 klientów. Prowadzimy stałą obsługę hostingową ponad 100 serwisów WWW. Administrujemy kilkudziesięcioma serwerami w kilku lokalizacjach. Największy obsługiwany przez nas serwis WWW ma 10 milionów odsłon miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- cv ze zdjęciem;

Heh, jakoś mnie rozbawił wymóg dołączenia zdjęcia na stanowisko administratora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Ja tylko jestem ciekaw tego adekwatnego wynagrodzenia do wymagań :D

Według wymagań można by sie zastanawiać czy w tej firmie jest jakiś zespół ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według opinii paru osób, odpowiedzialnych za rekrutację pracowników w dużych firmach, które słyszałem, podaje się wzorcowe wymagania jakie powinien spełnić pracownik nie oczekuje się, że ktoś spełni 100% z nich. Oczywiście tak jest dla dużych firm gdzie nowy pracownik ma dołączyć do zespołu żeby zwiększyć jego moc produkcyjną. W końcu nigdy wszyscy nie pracują nad jednym więc zawsze dany pracownik może zająć się czymś innym do czasu aż się nauczy. W małych przedsiębiorstwach gdzie jedna osoba pracuje na danym stanowisku, jego umiejętności w prost świadczą o tym co można osiągnąć więc tam za zwyczaj wymagane jest spełnienie wszystkich warunków... Tak więc po samych warunkach nie można wnioskować czy zespół istnieje czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wtrącę...

Ja firmy które szukając administratora umieszczają w ofercie pracy coś takiego:

- znajomość HTML, Java script, CSS

omijam baaardzo szerokim łukiem. Dla mnie to znak,

że nie wiedzą kogo szukają i współpracować z nimi nie ma sensu.

Tych przykładów jest oczywiście więcej, w.w. padł stricte a propos tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- praktyczna znajomość technologii: Java script

 

To jest na pewno jakieś nieporozumienie. Ale oferta na etat w W-wie czemu nie tylko ze po stadiach to raczej nikogo nie znajdziecie szukajcie ludzi na 4 roku. Z tego co wiem to raalizujecie raczej CMSy niż usługi hostingowe może dlatego taka gafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest na pewno jakieś nieporozumienie. Ale oferta na etat w W-wie czemu nie tylko ze po stadiach to raczej nikogo nie znajdziecie szukajcie ludzi na 4 roku. Z tego co wiem to raalizujecie raczej CMSy niż usługi hostingowe może dlatego taka gafa
Prawdą jest, że nie świadczymy usług stricte hostingowych. Hostujemy serwisy stworzone na własnych platformach CMS, BIP i eUrząd. Oczekujemy wiedzy nieco szerszej niż wynika z "czystego" administrowania infrastrukturą, aby ułatwić komunikację i współpracę z działem programistów i działem webmasterów. Administrator w Maxus NC nie musi programować aplikacji, ani tworzyć serwisów WWW i od czasu jak firma istnieje, nigdy tego administratorzy nie robili. Można by te wymagania umieścić w sekcji "mile widziane".
Ja tylko jestem ciekaw tego adekwatnego wynagrodzenia do wymagań :P Według wymagań można by sie zastanawiać czy w tej firmie jest jakiś zespół ...
Jest zespół kilkunastosobowy. Działamy od 9 lat i bez zespołu trudno to sobie wyobrazić. Administrator to stanowisko jednosobowe. Poza tym są programiści, webmasterzy, sprzedaż. Firma nie jest duża i robi ciekawe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×