Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mmac

darmowe konta pocztowe

Polecane posty

mam zamiar stworzyć portal regionalny 10tys miejscowosci i chciałbym również oferować darmowe konta pocztowe tylko nie wiem jak to wszystko zorganizować(wielkosc skrzynki itp) bo mie stac mnie na razie na konta po 100gb. a może stać. macie jakis sprawdzone oferty??

 

[edit]

hmm, ja ty napisałem 10tys miejscowosci :shock: chodzilo mi o liczbe mieszkancow :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no o co chyba własnie pyta...

Ja bym proponował rozmiar: 20MB darmowe, a wieksze płatne - z jakimis bajerami typu powiadomienie SMS, antywirus, antyspam itp...

 

A co do serwera...

Hmmm, trudna sprawa, ale jest kilka firm, które oferuja serwery dedykowane na poczte. Zawsze mozna samemu postawic - to wyjdzie chyba najtaniej - bo taki serwer pocztowy to wbrew pozorom nie potrzebuje jakiegos genialnego lacza - 2-3mbit/s wystarcza.

Na poczatek. A potem najwyzej kupisz sobie wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile miejsca mozesz przeznaczyc na te konta ?

 

kolega LAMAcz^^ mowi, że 20MB, ja na początek bym dał 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi - ile lacznie na wszystkie konta razem wziete...

 

aha, no na początek może 10gb, no i transfer 5gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na początek (aby udzie zaczeli z tego korzystać) dałbym 50 albo 30 MB, bo nie ważne ile się da i tak tylo 1% może będzie wykorzystywał faktyczną przestrzeń, reszta i tak będzie wykorzustywała z 300-400 KB. Do tego jakiś webmail, antywirus, i powiadomienie na sma i będzie gites :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My dajemy 30 MB i faktycznie tylko maly procent ludzi wykorzystuje wiecej niz polowe danej im pojemnosci

 

faktycznie lepiej zainwestowal z filtry antyspamowe i antywirusowe niz pojemnosc.

 

z pojemnoscia teraz sie nie powalczy bo i tak najwieksi juz daja za free po 100 MB - Interia, 250 MB - o2.pl a lada dzien pewnie pojawia sie jeszcze lepsze oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×