Skocz do zawartości

Lukaszz

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Lukaszz

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Problem z NS

  Nie wiedziałem, że takie coś w ogóle istnieje... kilka tygodni się z tym męczyłem i nie mogłem znaleźć rozwiązania ;/ Dzięki!
 2. Problem z NS

  Pochopne zakładanie tematów i niewiedza regulaminu kończy się właśnie w taki sposób, zaraz zmienię Czyli tylko z poziomu WHM mogę dodać te domeny ? Chyba, że admin zdoła wykonać taką operację. Chociaż w większości przypadków odpisują mi, że nie mogą znaleźć takiej opcji ;] "Fix :: Log into WHM >> Main >> Server Configuration >> Tweak Settings >> (Enable) Allow Creation of Parked/Addon Domains that are not registered >> Save" [edit] niestety już za późno, mam nadzieję, że moderator nie usunie jak podam w tym poście: ns3.thepeakhost.com, ns4.thepeakhost.com, mude.pl
 3. Problem z NS

  Witam. Mam nietypowy problem z podpięciem domen pod nowo zakupiony hosting ( zagraniczny ). Domeny zarejestrowane są w OVH. Gdy próbuję dodać jedną z nich w cPanelu to pojawia mi się taki komunikat: "Error from park wrapper: Using nameservers with the following IPs: 87.98.249.223,87.98.249.223 Sorry, the domain is already pointed to an IP address that does not appear to use DNS servers associated with this server. Please transfer the domain to this servers nameservers or have your administrator add one of its nameservers to /etc/ips.remotedns and make the proper A entries on that remote nameserver." Tylko jak mam zaparkować domenę pod te dnsy skoro w OVH wyskakuje taki error: "Strefa SOA dla domeny ****.pl nie jest dostępna na serwerze dns: ns3.***.com" A pola NS w strefie domeny są nieedytowalne: Próbowałem usuwać strefę DNS, ale nie pomaga. Tylko jeden admin serwera zdołał to naprawić pozwalając na dodawanie domen niezarejestrowanych w WHM. Ale w tym przypadku nie mam pojęcia jak to rozwiązać. Z góry dziękuję za każdą pomoc, mam nadzieję, że mogę na WAS liczyć !!
×