Skocz do zawartości

stanydozwolone

Użytkownicy
  • Zawartość

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Posty napisane przez stanydozwolone


  1. Wziąłem sobie dreamhost, bo roczny koszt po obniżce (jakiś kupon) to niecałe 60 dolarów a to naprawdę niewiele. W porównaniu do krajowej oferty to naprawdę rewelacja. Oczywiście zdaję sobie sprawę z problemów jakie mogą wynikać z posiadania serwera w USA ale kompromis musi być. ;)


  2. W H9 jest jedyny kupon "H9", który daje Ci 25% zniżki na pierwszą płatność (czyli do wyboru miesiąc/rok). Hostgator raczej wszyscy odradzają no i masz pingi >200ms a do H9 w UK max 50ms :)

     

    Oj, czytałem na webhostingtalk.com i aż takie złe opinie o hostgator to raczej nie były :) . Na H9 działa  kod escape- 25%. H9 już nie działa - The promotion code entered has expired.

     

    Swoją drogą to dziwne, że za tą samą cenę a nawet niższą otrzymuje dużo wyższe parametry w porównaniu do polskich dostawców. Znaczy zdaję sobie sprawę, że te wszystkie limity należy podzielić przez cztery i w razie dużego obciążenia wypadałoby spadać ale i tak różnica spora jest.


  3. Jak masz stałe IP to mogę Ci polecić H9.

     

    Oni ssh dają ale na konkretne IP (taka ich polityka bezpieczeństwa), więc dostęp w Polsce z Neo itd. odpada.

    Niby mam adres dynamiczny ale taki dynamiczny, że mi się od roku nie zmienił więc to chyba nie problem. Właśnie zastanawiałem się nad H9 i hostgator :). A może znasz jakieś kupony do H9 albo coś w tym stylu?


  4. Z tego co udało mi się przeglądnąć mało firm oferuje konto shared-hosting z SSH. A ja takiego potrzebuję. Konkretnie to nie potrzebuję dużo transferu (kilka GB na miesiąc), kilka baz mysql i tyle. Większość ofert z SSH to oferty lepiej wyposażonych serwerów z UNLIMITED wszystkiego. A ja tego nie potrzebuję. Ale skoro muszę mieć SSH to mogę kupić coś na wyrost. Warunek - to musi być wiarygodna firma, bo zamierzam się zagościć na dłużej. Czy ktoś może powiedzieć gdzie/kto w Polsce i ZA GRANICĄ oferuje SSH, mysql do 300-350 zł za rok? Widziałem różne dreamhost, bluehost, hostnine (czy jakoś tak) i ich ceny są porównywalne z polskimi serwerami, z tym że polska oferta wydaje się dużo uboższa.

×