Skocz do zawartości

Blacklce

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Blacklce

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Cześć. W życiu korzystałem już z wielu hostingow, nazwa.pl, domeny.pl, home.pl to najgorsze hostingi jakie istnieją. Zapraszam cię do zapoznania się z ofertą seohost.pl. Posiadam na seohost domeny i hosting, jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić. Help-desk odpisuję błyskawicznie, zawszę w razie problemów pomaga niezależnie czy jest wina po mojej stronie czy nie. Nie zdarzyło mi się żeby jeszcze jakąś awarię mieli odkąd jestem ich klientem. Ceny bardzo atrakcyjne, jeden z najtańszych rejestratorów domen. Ps. Szkoda walczyć z nimi, mają cię głęboko w 4 literach. Dla nich żadna stratą tak naprawdę, na twoje miejsce znajdzie się inny Kowalski który się nie zna i zakupi tak samo hosting.
 2. Cześć. Jaką pojemność potrzebujesz? Posiadam na seohost domeny i hosting, jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić. Help-desk odpisuję błyskawicznie, zawszę w razie problemów pomaga niezależnie czy jest wina po mojej stronie czy nie. Nie zdarzyło mi się żeby jeszcze jakąś awarię mieli odkąd jestem ich klientem. Ceny bardzo atrakcyjne, jeden z najtańszych rejestratorów domen.
 3. Z krzesła spadłeś? Tylko ludzie co się nie znają kupią u Was ten bubel, hosting który pada po po kliknięciu kilka razy F5 i wasze smaczki w regulaminach by tylko naciągnąć klienta na koszty. TYLKO NIE NAZWA!
×