Skocz do zawartości

apidam

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez apidam

  1. Zastanawiam sie obecnie nad wprowadzeniem odpowiedniego cms dla sklepu online. Lepiej sprawdzi się joomla czy jednak drupal?
  2. Strona www

    Wprdpress to dobry silnik - kwestia doboru odpowiednich wtyczek - albo zrezygnowania z niepotrzebnych bo czasem jest tak ze do byle czego sie instaluje wtyczke a to samo mozna zrobic 2 czy 3 liniami kodu. Zeby sie pozniej nie okazało ze mimo tego super SilverStripe'a którego tak "Google lubi" oni nie osiagna efektów seo i nastepna firma bedzie jednak z jakiegos powodu chciala wrocic do WP. W sumie mozna byłoby się zastanowić nad drupalem https://drupalsolution.pl/blog/drupal-7-vs-drupal-8-podobienstwa-i-roznice
  3. Witam serdecznie, Czy istnieje sposób, aby wizytówka Google pojawiała się po wpisaniu w wyszukiwarkę konkretnej, wybranej przeze mnie frazy? Po wpisaniu w Google frazy: "marka + miasto" na wizytówce wyskakuje tylko 1 pozycja - konkurencji. Nasza strona istnieje już 3 miesiące. Strona i wizytówka są przygotowane ok. Nazwa wizytówki to "marka + miasto + nazwa własna). Strona widnieje na 4 pozycji w wynikach wyszukiwarki na frazę "marka + miasto". Co dziwne, na mapach Google po wpisaniu "marka + miasto" widnieje tylko ta 1 konkurencja, ale po wpisaniu "miasto + marka" pokazuje się również nasza wizytówka. Ktoś może walczył z czymś takim? Istnieje jakiś sposób na ponowny index wizytówki? Z góry dziękuje za wszelkie rady.
×