Skocz do zawartości

poszukujacy

Nowy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Posty napisane przez poszukujacy


 1. 2 godziny temu, Seo-Host.pl napisał:

  Witam.

  To ja Ciebie zaproszę do SeoHost.pl :)

  U nas masz wszystko czego potrzeba.

  Opieramy nasze usługi o wartości takie jak uczciwość i zaangażowanie.

  Dlatego też można liczyć zawsze na nasze wsparcie i nie raz, nie dwa szukamy rozwiązań i pomagamy dalece poza zakres oficjalny usługi wsparcia.

  Serwery konstruujemy samodzielnie w celu maksymalizacji wydajności. Wszystko na technologii NVMe i najwyższej jakości podzespołach serwerowych Supermicro.

  Wkładamy serca i umysły w to co robimy i zależy nam na zadowoleniu naszych użytkowników.

  Na 100% będziesz zadowolony :) Zapraszam.

  Rozważam :)

  • Like 1

 2. Nazwa.pl nie była i nie będzie brana NIGDY pod uwagę. Panel administracyjny jest beznadziejny, robicie problemy z wydaniem kodu authfinfo i wydajecie go zazwyczaj wtedy jak interweniuje NASK (moje doświadczenie sprzed 2-3 lat). Support jest na bardzo niskim poziomie-konsultant miał problem z konfiguracją rekordów MX domeny. Bardzo kiepski webmail. Podsumowując, nie chcę sobie robić problemów a bajeczka o "nieskończoności" i uzależnieniu od 1 operatora i jego planu hostingowego jest dobra dla osoby która nie ma pojęcia o tym czego oczekuje.


 3. Witajcie,

   

  Planuje przenieść swój hosting z home.pl i kru.pl Moje główne zasoby to poczta e-mail, strony i systemy są utrzymywane na innych serwerach.

  Potrzebuję Waszej opinii nt. zadowolenia z usług i ewentualnego wsparcia technicznego dot. 3 w/w firm.

  Opinie znalezione w sieci są albo stare (pochodzą z 2016-2019 roku) albo mało wiarygodne (linki do programów partnerskich etc.).

  Za każdy wpis będę wdzięczny :)

×