Skocz do zawartości

Qrcio

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O Qrcio

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. [Dyskusje] masternet.pl

  Podejrzewam że większość osób to starzy klienci tak jak ja, którzy co roku powtarzają sobie, że w końcu sie gdzieś przeniosą a jednak lenistwo wygrywa, bo jednak w zależności od ilości ( ) posiadanych serwisów czasami nie łatwo znaleźć czas w natłoku pracy żeby przenosić cały burdel na inny hosting. Mimo tego gorąco zachęcam wszystkich klientów masternet aby gdzieś wyemigrować. Właścicielom zaś życzę trochę więcej pokory i tego aby sie ciut zastanowić nad tym czy nie opłaca się zarówno w biznesie jak i życiu myśleć długofalowo.
 2. [Dyskusje] masternet.pl

  Znowu leży. Brakuje już słów żeby to jakoś opisać :/ Usługa jest chwilowo niedostępna lub jej działanie jest chwilowo zakłUcone
 3. [Dyskusje] masternet.pl

  Niestety potwierdzam. Dziś hosting leży. Serwer www niby wstał ale połączenia z bazą nie uświadczysz. O kontakcie z supportem to nawet nie ma co marzyć, firma totalnie nieprofesjonalna, żałosne podejście do klienta. Siedzę tam od 2010 i co roku sobie obiecuje, że przeniose wszystko na inny host ale przez pieprzone lenistwo siedze tam do dziś ale miarka sie przebrała, trzeba sie przeprowadzić, polecam to tez innym.
×