Skocz do zawartości

noname

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O noname

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  brak
 • Imię
  Robrt
 • Nazwisko
  Robert
 1. Tak, własnie naprawili. Awaria była po stronie dzierżawcy domeny. Szkoda że tak późno na to wpadłem i zgłosiłem.
 2. Witam. Zleciłem przeniesienie hostingu na vps z zainstalowanym ispconfig. W piątek zostały przełaczone dns. Jest osiem stron, 7 się zaktualizowało, jedna nie. Akurat najważniejsza firmowa. Przez weekend nie działała. W poniedziałek człowiek od przenoszenia zmienił z powrotem na stary hosting. To było ok 30 godzin temu. Nadal nic nie działa. To jest dla mnie katastrofa. Strona imers.pl Nie potrafię z tej bezsilności.
 3. Własna domena + poczta

  A cha. Czylli to administrator sold.pl powinien mi ustawić te rekordy? Bo ja nie mam dostępu do kofiguracji domeny mojanazwa@sold.pl. Dobrze?
 4. Własna domena + poczta

  Teraz mam tak, że dziła wysyłanie maila z nazwa@nazwa.pl , mimo że oryginalny adres jest nazwa@gmail.pl. Gdy przychodzi taki mail, widnieje w naglówku właśnie nazwa@onet.poczta.pl , i tak nie jest dobrze. Czytałem trochę o tej aplikacji google. Wygląda na to, że właśnie tego potrzebuję. Mam domenę na home.pl , a server na sold.pl No i nie wiem jak to skofigurowac, chodzi mi tylko o pocztę.
 5. Witam. Mam wykupioną domenę .pl Mam pocztę email na gmail. W konfiguracji domeny założyłem sobie alias pocztowy mojanazwa@mojanazwa.pl Problem jest taki, że mogę wysyłać pocztę z adresm z aliasu, ale osoba która otrzymuje ode mnie wiadomośc widzi mój prawdziwy adres, czyli mojanazwa@gmail.com Jak zrobić aby wszędzie widniała mojanazwa@mojanazwa.pl .Czy musiałbym miec własny serwer poczty? Pozdrawiam.
×