Skocz do zawartości

is_wm

WHT Pro
 • Zawartość

  906
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  21

Wszystko napisane przez is_wm

 1. Nie wieczne, tylko dożywotnie. Czyli tak długo jak marka (firma?) będzie istnieć, tak długi będzie ważne konto. Nikt nie powiedział, że będzie to rok czy 100 lat. Niestety, ale kupując taką usługę powinieneś mieć tego świadomość - to nie państwo, które nie może zbankrutować (a im mniejsza firma, tym takie ryzyko jest większe).
 2. Przetłumaczysz to na język polski? Na poziomie co najmniej 15-latka.
 3. Wiosna - czas grillowania

  Polecam karkóweczkę z grilla. Szczególnie w przerwie pomiędzy nabijaniem postów
 4. Rozumiem, że chodzi o blokadę IP monitoringu? Choć trochę nie chce mi się wierzyć, że aż taka ilość firm blokuje jakieś IP... Ale skoro monitorowana jest tylko strona "domowa" hostingu (czyli bądźmy szczerzy: to może ale zupełnie nie musi odwzorowywać uptime stron na danym hostingu), to może warto podać do publicznej wiadomości z jakich adresów odbywa się sprawdzanie dostępności, żeby nie było takiej sytuacji, że ktoś ma 0% lub np. 50% (w sytuacji, gdzie są 2 IP z czego 1 jest blokowany)?
 5. Czym jest spowodowane to, że niektóre hostingi mają uptime 0%? Bo jeśli nie jest mierzone dla tych stron, to warto byłoby tam dać np. b/d, bo jednak 0% to chyba raczej nikt nie ma
 6. Mam praktycznie to samo. Transfer z serwera max 5mbps. Przez 2 tygodnie wykonałem z milion poleceń, o które prosił support, także uruchamiali sobie w rescue, wchodzili na SSH itd. W końcu temat umarł, bo nie wiedzą o co chodzi.
 7. Separacja stron

  open_basedir
 8. [szukam] hosting www pod 1 stronę

  Jak ma być tanio i solidnie, to https://hostinghouse.pl/
 9. [dyskusje] webh.pl

  Hahahaha biedny kliencik w niedziele czeka 20 minut i bez odpowiedzi :D Je*łem. Idź sobie do innej firmy, a nie marudzisz jak baba. Ciekawe ile firm realnie odpowiada szybciej w niedzielę..
 10. Szukam VPS z DA

  Za 300 zł znajdziesz, ale raczej nie z 2GB RAM
 11. regdos - nie domyślasz się o jakiego Irka chodzi?
 12. Ciekawe czy to ma jakiś związek z przekazaniem danych innej firmie?
 13. Tzn. ja jako zwykły user nie dostałem żadnego maila (w spamie także brak)...
 14. Nieźle. A gdybym chciał, żeby wszystkie moje posty zniknęły wraz z kontem - jest taka opcja?
 15. Regulamin dla moderatorów brzmi tak? 1. Będę zawsze bronił interesów firmy. 2. Patrz punkt 1. ? Ciekawe też czy firma oprócz WHT osiągnie stan zen?
 16. Oni tam blokują dobrą połowę Polskich serwerów, nikt poważny tam poczty raczej nie trzyma (a jeśli trzyma, to powinien się wynieść). Co do samego problemu - walka z wiatrakami. Nawet jak zdejmą blokadę, to bez powodu potrafią ją nałożyć ponownie po miesiącu.
 17. Wyciek maili z WHT?

  Dostałem maila o identycznym temacie (treść się nieco różni - inny url), wysłany z serwera cloudserver042469.home.net.pl
 18. ZenBox.pl - Brak wersji bazy PHP

  No to już wszystko wiesz
 19. ZenBox.pl - Brak wersji bazy PHP

  A co jeśli ci powiem, że PHP to nie baza danych?
 20. Szukam [WSPÓLNIKA] Firma Usług Hostingowych

  No lepiej trafić nie mogliście. Jeszcze porównajcie profile na nk.pl i ślub gotowy
 21. Po prostu jestem ciekaw strony, którą tam utrzymujesz Zwykła ciekawość, chciałem zobaczyć jak to hula.
×