-
Zawartość
906 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
21
Typ zawartości
Profile
Fora
Katalog firm
Wszystko napisane przez is_wm
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 59
-
Hosting dla serwisu opartego na Wordpress.
is_wm odpisał zombieZklanu na temat w Luźne rozmowy o hostingu
A Twoja strona to agencjakafarek.pl? -
Hosting dla serwisu opartego na Wordpress.
is_wm odpisał zombieZklanu na temat w Luźne rozmowy o hostingu
To jeszcze miej świadomość, że duża część użytkowników (50-90%) tutaj to tylko krypto klienci Czyste SSD będzie szybsze od czystego talerzowego, ale SSD z 1000 stron pewnie już będzie wolniejsze od talerzowego z 1 stroną. Testuj, a nie ufaj bulszitom marketingowym. -
VPS w OVH + DA lifetime + Ktoś kto to ogarnie i doglądnie.
-
Kto powiedział, że podejrzenia szeptanki są odnośnie autora tematu? Weź chociaż przez chwilę się zastanów nad tym co piszesz i co piszą inni, wiem że to niełatwe, ale spróbuj.
-
Nie wiem co lepsze - nabijanie postów żeby pospamować czy nabijanie postów żeby napisać o czymś, czego się nie zrozumiało...
-
Wyjdzie 25 zł/mc ale płatność roczna. https://hostinghouse.pl/serwery-vps-directadmin
-
Pytanie czemu takie działanie nie jest na forum karane banem bez pytania? Przecież ostatnio nie ma dnia, żeby paru dziwolągów pisało brednie byle tylko sobie licznik nabić.
-
100%. Ale tutaj tacy nabijacze mają się dobrze. Na koniec dowiemy się, że najlepszy tani hosting 2017 to xxx.pl
-
Życie pokazuje, że najlepszym poligonem doświadczalnym dla młodych adminów są projekty o nazwie 'darmowy hosting'. Ilość gimbazy tworzącej i zgłaszającej problemy da odpowiedź czy się nadasz do tego czy nie
-
Zerknij na https://hostinghouse.pl/
-
A ja ostatnio uzupełniałem czynnik klimatyzacji w aucie, może oni by zerknęli?
-
Ehh... to inaczej. Myślisz, że szeptankę robi się tylko przez "hej, polecam wszystkim xyz"? Są też ładniejsze formy
-
@juvenito, @www.mzone.uk wy tak serio? Przecież tu od początku nikt niczego nie szukał
-
Hmm... a gdyby tak.... no nie wiem.... może.... logi?
- 15 odpowiedzi
-
- phpmyadmin
- sql
-
(i 1 więcej)
Tagi:
-
Dodaj do zaufanych cały CIDR, np. 217.30.128.0/20.
-
Ja to jestem ciekaw co to za "błąd z szablonem z winy hostingu", bo jak znam te wszystkie "błędy ze strony hostingu", to 99% leży jednak w braku wiedzy klienta. Ile to już razy widziałem problem w stylu "nie działa funkcja mail() - na innym hostingu działa bez problemu!!!!11" po czym w skrypcie zamiast adresu e-mail był np. "tu_wpisz_swoj_mail"
-
Polskie firmy hostingowe i stosowanie przepisów dyrektywy UE 2008/8/CE (stawki podatku) - Fatalne wyniki
is_wm odpisał Takija na temat w Forum Główne
Nie dyskutuję z prawem, jednak z praktyki wiem, że polska firma odpowiada przed polskim urzędem skarbowym (a nie europejskim). A polskiemu US trzeba dokładnie udowadniać tego typu obniżki należnego podatku, więc firma albo będzie musiała zatrudnić kogoś dodatkowego (kto będzie weryfikował poprawność) albo będzie się musiała liczyć z potencjalnymi karami ze strony US. I to co piszę nie jest żadnym "wydaje mi się", bo nie dalej jak parę lat temu była dość głośna sprawa polskiego (w sensie: właściciel to Polak) rejestratora domen, który firmę zarejestrował na Cyprze - powodowało to masę wezwań i wyjaśnień (sprawa była poruszana na innym forum). Sprawa jest oczywiście inna, ale pokazuje to skalę problemu właściciela firmy w Polsce. To, że prawo stoi po stronie podatnika często wiąże się z koniecznością walki i udowadnianiem słuszności przed sądami (mało to już było spraw, gdzie firmy upadały, mimo iż działały zgodnie z prawem?) i pewnie z tego powodu firmy wolą hurtowo traktować równo wszystkich, tudzież ograniczać się jedynie do klientów z Polski. -
Polskie firmy hostingowe i stosowanie przepisów dyrektywy UE 2008/8/CE (stawki podatku) - Fatalne wyniki
is_wm odpisał Takija na temat w Forum Główne
Ty za to widzę bierzesz przykład z obecnie panującej władzy i wszędzie widzisz przekręty/komunę nie próbując przez chwilę pomyśleć. Bo czemu nie pomyślisz, że są firmy, które mają ofertę TYLKO dla Polski? Świadczą o tym nie tylko polskojęzyczne strony www, ale i formularze do składania zamówień, gdzie zwyczajnie brak pola "kraj". Nie dyskutuję tutaj z prawem, ale chcę Ci pokazać logikę (a ta [logika] nie zawsze idzie równo z prawem, szczególnie tym europejskim). Mogę się tylko domyślać, że część firm może właśnie (chroniąc się przed januszami) blokować możliwość rejestracji klientów np. z Luksemburga, bo pewnie zaraz co drugi mieszkaniec Polski zamieszkiwałby magicznie Luksemburg i płaciłby mniej. A nawet jeśli to nie zabezpieczenie przed januszami (bo firmie w zasadzie obojętne czy podatku zapłaci 10 czy 23%), to chronią swoją pupę przed skarbówką, której przy okazji kontroli będzie się trzeba tłumaczyć z każdej złotówki tak utraconej. Twoje dalsze rozważania o oszustwach firm to już kompletna fantazja, bo nawet jak ktoś wpisze sobie w formularzu "Londyn" to te 8% idzie do naszego kraju w formie podatku, a nie do kieszeni właściciela. Nie wiem jak sobie to wyobrażasz z formalnego punktu widzenia - wystawiasz FV z 23% VAT, wychodzi kwota zaliczki np. 23 zł (ze 100 zł netto), a do US przelewasz 15 zł? Nic, tylko pogratulować kreatywnej księgowości... i bliskich nalotów UKS -
I jest limit 5 bezpłatnych zmian IP.
-
Polskie firmy hostingowe i stosowanie przepisów dyrektywy UE 2008/8/CE (stawki podatku) - Fatalne wyniki
is_wm odpisał Takija na temat w Forum Główne
Takie śledztwo można skwitować tylko jednym słowem: ojej! Że też komuś się chciało marnować na to czas. Po sklepie też łazisz i mierzysz krzywiznę bananów czy są zgodne z wymogami UE? -
A może byś wkleił trasę?
-
crontab -> /usr/bin/crontab ?
-
Rada nr 2: odwiedziny to żaden wyznacznik Wiesz, firm hostingowych jest od groma, każda ma jakieś okresy testowe - sprawdzaj, testuj. Tutaj z ~90% userów ma mniejsze lub większe korzyści za polecanie firm (patrz: śmieszny ranking z prawej), więc raczej ciężko o obiektywną ocenę. Firm z polską lokalizacją i godnych zaufania jest od groma: iq, kei, neteasy, home, nazwa, zenbox, hostinghouse, progreso itp itd.
-
Drobna rada: odpuść sobie ten bull shit marketingowy w postaci ssd To żaden wyznacznik wydajności (tzn. może być, ale wcale nie musi).
-
Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Każdy klient tego typu firmy powinien mieć po prostu świadomość, że opłacając swoją domenę za 100 zł, opłaca on de facto wszystkie te promocje i klientów, którzy biorą domeny za free, a potem ich nie odnawiają. Nie wiem jak inni, ale ja nie lubię płacić za kogoś Z czego 40 zł to hajs dla NASK
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 59
