Skocz do zawartości

talars

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O talars

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Opcji jest wiele. Optymalizacja techniczna (mapy, struktura, szybkość, itp...). Optymalizacja treści. Link Building. Sygnały ze społecznościówek. Wejdź sobie na bloga: https://smartbuzz.pl/seo/ Warto poszukać tam odpowiedzi na pytanie. Ewentualnie daj tutaj adres stronki i postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, czemu nie pojawia się w google.
 2. Skrypt sklepu internetowego

  Dziex Założyłem konto i właśnie testuję. Widzę, że z inFaktem można zintegorwać.
 3. Skrypt sklepu internetowego

  Rzeczywiście aż tak często coś się dzieje, że sklep się wysypuje? Jakie platformy e-commerce rekomendujecie? Dodam, że chciałbym się skupić na samej sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta.
 4. Skrypt sklepu internetowego

  Szukam jakiegoś skryptu pod sklep internetowy. Jakie cechy powinien spełniać: - być w miarę niezawodny, aby się nie wysypywał; - obsługiwać szybkie płatności; - być kompatybilnym z jakimś popularnym programem magazynowo-sprzedażowym; - obsługa przesyłe kurierskich.
 5. Mam kilka serwisów, gdzie ludzie "naturalnie" zapisują się na newslettera. Ale pytanie jest też szersze, np w przypadku klientów, którzy prowadzą sklepy internetowe i siłą rzeczy zbierają adresy e-mail, wraz ze zgodami marketingowymi na dostarczanie wiadomości e-mail o charakterze reklamowym. Pytanie, jak mierzyć ich skuteczność? Mam tutaj na myśli zarówno fakt odczytania (i czy czytają wszystko) oraz wejście z linka umieszczonego na stronę. Tylko przy pomocy CTR?
 6. No właśnie przejrzałem jeszcze raz skrypt, przeanalizowałem moduł odpowiadający za wysyłkę i raczej nie stwierdziłem tam jakiś problemów natury konfiguracyjnej. Mam rozumieć, że zamiast tych SMTP, których obecnie używam, powinienem wprowadzić jakieś inne? A są opcjonalnie jakieś dobre za free?
 7. A chodzi o skrypt woocommerce służący do sprzedaży internetowej. Problem jest taki, że część maili transakcyjnych, po prostu nie dochodzi do klienta lub trafiają do spamu. Podsumowując - czasami wpadają do spamu a czasami w ogóle nie dochodzą do klienta. Co może stanowić problem? Może ktoś już przez to przechodził?
×