Skocz do zawartości

szpak

Użytkownicy
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O szpak

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Piotr
 1. Witam, chciałbym uruchomić dwa skrypty e-commercowe magento i prestashop, do tej pory korzystałem ze standardowego współdzielonego konta hostingowe i serwera dedykowanego. W pierwszym przypadku koszty były bardzo niskie, ale strony otwierały się bardzo wolno. W drugim przypadku koszty serwera dedykowanego i administracji były bardzo wysokie, ale strony działały szybko. Czy jest jakieś skalowalne rozwiązanie hostingowe pośrednie, które pozwoliłoby na prawidłowe tymczasowe funkcjonowanie magento i prestashop w ramach niższych kosztów, z prostą obsługą kont, np. poprzez direct admina, a wraz z rozbudową sklepów i wzrostem ruchu na stronie docelowo skorzystanie z serwera dedykowanego.
 2. Chodzi mi to, żeby skonfigurować serwer dedykowany dla jednej domeny. Razem możemy wejść w plesk, a Ty napisałbyś mi przez gg albo skypa jakie opcje należy zaznaczyć, żebym mógł podpiąć domene pod nowy serwer i zainstlować na nim sklep internetowy oscommerce.
 3. Poszukuję osoby, która nauczyłaby mnie konfiguracji serwera dedykowanego z systemem operacyjnym fedora, tak aby był gotowy do instalacji sklepu. Serwerem można zarządzać używająć Plesk. Propozycje proszę przesłać na adres: almars311@gmail.com
×