Skocz do zawartości

marizei

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez marizei

 1. Hejka. Jako, że Linuxpl odmówił mi instalacji, nota bene darmowego zresztą, certyfikatu SSL szukam zamiennika z tą funkcjonalnością. Dziennie Wordpress odwiedza do 1000 osób. Hosting musi mieć dobry uptime i SSL w cenie - wpadł mi podczas przeglądania internetu taki hosting: hostedby.pl , ale ich czat nie działa, wiec pytam tutaj o wasze propozycje.
 2. Witam, pobijam temat, ktoś coś ciekawego o nich?
 3. Niegdyś GlobalNetwork.pl (firma wzięła pod swoje skrzydła użytkowników GlowaNET): https://cloudbitly.com/ Opinie o GlobalNetwork.pl są raczej pozytywne, jednak przed Cloudbilty przestrzegam. Na stronie zniknęły dane kontaktowe, Regulamin, również obsługa serwerów, się zmieniła. Nowy właściciel postanowił "od tak" uaktualnić DNS-y i poinformował o tym fakcie użytkowników już z nowej domeny, także tym niezorientowanym o cesji przestały działać serwisy hostowane. Coś w serwerach nagrzebano, bo niektóre dane z moich serwisów przestały się wczytywać lub działać, niestety obsługa milczy na temat - ani słowa wyjaśnień czy przeprosin. Obecnie nie mam w ogóle dostępu do swoich danych chociaż opłaciłem hosting do końca roku - również kontakt z serwisem technicznym się urwał. Bardzo nieprzyjemny hosting. Szkoda, że poprzedni właściciel oddał ten biznes w ręce tak niepoważnych ludzi!!
 4. Hosting na forum i Wordpressy

  Jaki polecacie hosting na ww. typy stron o zasięgu 500 do 2000 uniq dziennie?
 5. [opinie] Group5

  Ktoś coś teraz może powiedzieć o tym hoście?
 6. Hosting na forum i Wordpressy

  No dobrze, ktoś może polecić host pod fora i WP? Jak widać nie jest to nowy projekt. Odnośnie zenboxa nie chciałem nikogo obrażać, po prosto jedna osoba mi zapadła w pamięć co polecała ten host Fanatyk reklamował wcześniej inny host, wyszedł na tym tak, że stracił domenę. 6 interpretatorów PHP wydaje mi się rozsądną liczbą na takie skrypty jak IPB, a wy jak uważacie?
 7. Jak w opisie, oferty proszę składać na PM lub maila: marizei m@łpa wp pl.
 8. [Kupię] tani VPS lub share host

  Jak nie napisałem to niskie, ale uścślę: RAM: 128 MB HDD: 2GB i więcej Transfer >= 25 GB Do tego panel domeny ps. porównanie słabe, nic nowego że można dokonać cesji usługi hostingowej, byle w dobrej firmie
 9. Hosting na forum i Wordpressy

  Nie podam budżetu, bo przecież chodzi o hosting na styk odnośnie wymagań. A limity są bzdurne co już wykazałem przy Unixhost. Na oko max 150zł za tyle mogę mieć w miarę fajny hosting w znanej marce, ale z nieciekawym IP. ps. Wordpress to raczej pikuś przy cachowaniu i bez wielu zbędnych wtyczek. Sorry ten zenbox to jakiś frajerski hosting co liczą od ilości uniq , a ci co go chwalą to już duże LOL. Parametry: MIN: 6 interpretatorów PHP RAM: 128 MB HDD: 2GB i więcej Transfer >= 25 GB Backup: 1 tyg min.
 10. Hosting na forum i Wordpressy

  Nie, robię kolokację z Unixstorma - przyczyny ichnie limity jednostek cpu.
 11. Hosting na forum i Wordpressy

  Po kilkadziesiąt tysięcy stron.
 12. [opinie] Hitme.pl

  Od kilku dni ciągłe pady serwera w najdziwniejszych godzinach.
 13. Kolejny pad Hitme.net.pl

  Komu jeszcze leży hosting? Ja nie mam bazy danych zniknęli użytkownicy, ponadto nie można się dodzwonić. Chyba nie tylko ja mam problemy... Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'web.hitme.pl' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/hitmepl/public_html/admin/database.php on line 8 Host 'web.hitme.pl' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'
 14. Kolejny pad Hitme.net.pl

  Afera zażegnana, nie wiem czy był to błąd tymczasowy, jaki inny dziad to spowodował bo firma nie odpowiada na tak naglące kwestie, także pozostaje nam się cieszyć szczęśliwym zachodem słońca
 15. [opinie] Hitme.pl

  i dobra flaszka na zgodę Chyba macie Wp w filtrze, bo ostani mój mail również nie dotarł
 16. [opinie] Hitme.pl

  Po awarii(przywrócono backup plików sprzed dwóch miesięcy) zero przeprosin, nic w zamian nie dali. Kontakt z nimi jest oporny, nie odpowiadają na maile. Ponadto wysyłają mailingi, które trafiają w niebo i w kluczowych sprawach klient jest zdany sam na siebie, jak miało miejsce ostatnio gdy zmienili adres baz danych. Nie polecam.
 17. Z: [opinie] Hitme.net.pl

  Nie mogę uwierzyć, że w ciągu dwóch dni nie dotarł mail od was, tym bardziej że sprawdzałem i jest aktualny, ale nie będę polemizował, bo i po co. Zresztą wystarczająco długo istnieje firma na rynku, aby znaleźć o niej opinie.
 18. Z: [opinie] Hitme.net.pl

  Ale to są d*** nawet nie powiadomili swoich użytkowników o zmianie bazy danych z localhost na jakiś ich wewnętrzny progress. Poza tym licencja od cpanela im wygasła, w wersji trial oczywiście. Sorry, ale co to za problem wysłać maile do klientów? A tak człowiek codziennie musi zaglądać czy mu jakieś krasnolodki nie chodzą po stronie.
 19. Down HitMe

  Rób kopię zapasową przy 1GB plików, miesięcznie to 25% transferu.
 20. Down HitMe

  Masz babo placek, znów o wszystkim dowiaduję się z Tego forum. Znów dochodzi do zasłaniania się regulaminem, do tego używanie bełkotu technicznego, aby czasem internauta nie doszedł do wniosku, że jego pliki były nieprofesjonalnie hostowane. Co to za hosting, który nie odpowiada za swój hosting Trochę honoru, sytuowanie ceny jako wyznacznika jakości to jest już banał, najwyższy czas wrócić do serwerów gier..
 21. hitme.net.pl padło ?

  Niech wsiądzie w autobus i tam pojedzie. /Każdy kolejny post tak głupi jak ten wyżej będzie usuwany, a użytkownik będzie dostawał ostrzeżenie. 3 user gratis BAN / patrys Od tego jest właśnie kontakt z hostingiem - jak mój szef coś wymaga to jedzie do firmy i załatwia sprawy. A Marek nic nie robi. I niech mi moderator nie mówi, że jest inaczej jak nie masz fizycznego kontaktu z ludźmi od którego kupujesz hosting i go odsprzedajesz tzw. serwerowni, to niech lepiej wycofa się z interesu, bo nie sprawuje nad nim żadnej kontroli.
 22. hitme.net.pl padło ?

  Proszę mnie nie zrozumieć źle, łopatologicznie to wytłumaczę. Nie chcę mieć żadnej informacji o pracach konserwacyjnych, ponieważ wpływa to niekorzystnie na wizerunek serwisu, jest nieprofesjonalne i szkodzi robotom wyszukującym. Jest to zwykła podmiana treści przez osobę nie będącą właścicielem serwisu za co odpowiada artykuł § 269 Kodeksu Karnego. Także nalegam, aby został usunięty ten komunikat i jestem pewien, że w tej kwestii rozumiemy się już bardzo dobrze. OK awaria, ale NIE OK gdy mi tu ktoś stronę zmienia. Lepiej niech nie działa, niż działa ale cośtam innego. Proszę wziąć to pod uwagę.
 23. hitme.net.pl padło ?

  No tak, najlepiej się obrazić. Ja z OVH umowy nie podpisywałem, więc nie brońcie się ich regulaminem. Jako klient mam prawo wiedzieć co się dzieje z hostingiem, na maile nie odpowiadacie, pozostaje forum. Póki co to podmieniliście zawartość mojej strony co jest niezgodne z PRAWEM.
 24. hitme.net.pl padło ?

  Połowa Polski korzysta z usług OVH i jakoś fatalne wpadki się zdarzają krzakom. A to nie zapłacił za dysk backupowy, a to zaoszczędził na parametrach i tyle jest zabawy. Miałem w OVH stronę ponad dwa lata i pamiętam, że przerwę w działaniu mieli raz może dwa i to na kilka godzin, gdyby nie ograniczenia wielkości baz danych to do dziś bym korzystał bezpośrednio z ich usług. ps. zmiencie w końcu ten blank screen, sami nie wiecie, gdzie leży problem, a wciskacie kit o konserwacji administracyjnej.
 25. hitme.net.pl padło ?

  Do niczego ten wasz no-cache, lada chwila google mi zaksięguje nową treść strony i będzie po ptakach. Zróbcie coś raz, a porządnie od tego są: 500Błąd wewnętrzny - serwer nie mógł zrealizować żądania z powodu nieoczekiwanych okoliczności. 501Brak implementacji - serwer nie realizuje żądanej funkcji. 502Serwer przeciążony - serwer w danym momencie jest zbyt obciążony. Poza tym jest infolinia do OVH, ba nawet zagraniczna. Nadal na maile nie odpowiadacie to forum to jedyny kontakt z tą firmą. Podajcie też link do zlecenia OVH żeby ludzie wiedzieli na czym stoją.
×