Skocz do zawartości

Remizapl

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Remizapl

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Remiza Sp z o. o

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  www.Remiza.pl

Informacje profilowe

 • Skąd
  Warszawa
 1. Ja z kolei zapłaciłem też swoje i ciągle są problemy. Admin działa, na chwilę coś działa, aby znowu wszystko poszło się... Wtedy okazuje się, że trzeba znowu płacić, aby admin w to zerknął. Aktualnie strona, serwer działa, ale... Poczta dalej nie działa i nikt nic nie wie. Pora opuścić homecloud, a zostawiłem tam bardzo dużo pieniędzy - pomocy praktycznie WCALE.
 2. Serwer się zapełnił

  Tak trzeba będzie zrobić, nie dość, że zapłaciłem, to problem wrócił - mimo, iż na webadminie pokazuje, że serwer nie jest pełny, to... Objawy strony Remiza.pl na to wskazują, nic nie mogę zrobić. Przy okazji, nie naprawili mi poczty, tak jak mięli i jestem w ciemnej dupie. Logując się do Pleska... : Server Error 500 Plesk\Exception\Database DB query failed: SQLSTATE[HY000]: General error: 1030 Got error 28 from storage engine, query was: DESCRIBE `sessions`
 3. Serwer się zapełnił

  Hej, Zespół Homecloud za opłatą jakoś to uratował, nie mniej jednak nic nie wiem, jak sobie poradzić z tym w przyszłości. Np - poczta dalej nie działa.
 4. Serwer się zapełnił

  Dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety nie mogę się zalogować do Pleska, zerkając w logi, mając zajęty "miejscowo" cały serwer.
 5. Cześć, mam problem! Otóż posiadam serwer dedykowany w homecloud.pl. Na panelu Plesk były ustawione tworzenie kopi bazy danych, zdaje mi się, że one miały się automatycznie nadpisywać. Problem pojawił się wtedy, gdy kopie zapasowe zapchały serwer całkowicie - ratowało go tylko ich usunięcie. Parę dni temu, jak zwykle usuwałem kopie bazy danych, jednak miejsce się nie zwolniło. Strona Remiza.pl o dziwo waży ponad 800 GB, co jest kompletnie niemożliwe. Na domiar złego, nie chce się nawet połączyć z bazą danych. Nie wiem co się dzieje, nie pomogło usunięcie przez FTP kopii zapasowych. Jestem w kropce.. Co można zrobić w tej sytuacji?
 6. Plesk 12.5.30 problem z miejscem

  Panowie, mam ten sam problem. Serwer jest pełny, myślałem że to wina kopii zapasowej, ale jednak nie - choć też swoje ważyły. Czy usunięcie logów, to ... jest dobry pomysł?
 7. Cześć! Posiadamy serwer dedykowany wykupiony w jednym z największych polskich usługodawców. Na tym serwerze utrzymujemy tylko jeden serwis internetowy - Remiza.pl. Pisze tutaj na forum, ponieważ szukam osoby, która pomoże nam odpłatnie "uporządkować serwer". Według naszej skromnej wiedzy, jest na nim spory bałagan, co ma wpływ na funkcjonowanie strony WWW. Osoby, które mogą nam w tym pomóc - prosimy o kontakt na mateusz@remiza.pl Oczywiście za usługę poprosimy fakturę VAT.
×