Skocz do zawartości

Maart

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Maart

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Darmowy SSL w OVH

  To jest chyba opcja e-mail catch-all, ale nie mam ustawionego tam żadnego maila niestety..
 2. Darmowy SSL w OVH

  No dobra, zaczęło działać, poczta przychodzi. Miałeś rację mysmo i ja też tak czułam że w MX powinna być nazwa serwera, a pomoc techniczna serwera wyprowadzała mnie w pole. Maile z weekendu poszły więc w kosmos, no ale grunt że wróciło do normy..
 3. Darmowy SSL w OVH

  Też tak myślę, że trzeba wpisać nazwę serwera..
 4. Darmowy SSL w OVH

  Na razie mail nadal nie działa. Za poradą pomocy tech. z ionic zmieniłam wpis mx na taki jaki był wcześniej, tzn mail.domena.pl, ale jak na razie to nie pomogło. Od zmian minęło ok. 36h. Zastanawiam się czy w ogóle wpisy cname dot. maila są potrzebne w konfiguracji na ovh, skoro mail jest na zewn. serwerze.
 5. Darmowy SSL w OVH

  "Raczej" to słowo klucz... Ok, już certyfikat działa, tylko teraz jest problem z mailem. Mam skrzynkę poza Ovh i nie wiem czy mam coś zmieniać we wpisach w panelu ovh? Np. wpis CNAME mail.domena.pl wskazuje na ssl0.ovh.net. Podobnie imap, smtp itd.. Mam tam wpisać swój serwer?
 6. Darmowy SSL w OVH

  Ok, dzięki.
 7. Darmowy SSL w OVH

  Szkoda, że nie napisali tego w instrukcjach Myślisz, że strona będzie dostępna przez ten czas zanim się przekieruje? To jest sklep, więc lepiej żeby działał..
 8. Darmowy SSL w OVH

  Nie, mam adresy ionic, bo u nich mam serwer. Na razie przywróciłam swoje wpisy w strefie, może za szybko te zmiany wprowadzałam i dlatego nie przekierowało ssl. Odczekam jakiś czas i może jeszcze raz spróbuję.
 9. Darmowy SSL w OVH

  Tak, wiem.. Ale tak to chyba strona przestanie działać? Samą usługę resetowałam i to nic nie pomogło..
 10. Darmowy SSL w OVH

  Poradniki przeglądałam. Raczej wszystko robiłam jak trzeba. Miałam zmieniać serwer na kylos, ale pod prestę ma gorsze parametry i obawiam się że będą problemy z niektórymi modułami. W sumie ionic ma certyfikat Comodo za 39zł/rok, ale jak jest gdzieś za darmo to zawsze warto spróbować.
 11. Darmowy SSL w OVH

  Domyślałam się tego, dlatego się wstrzymywałam z pisaniem do nich.. Trzeba będzie chyba kupić jakiś certyfikat.
 12. Darmowy SSL w OVH

  Wpisy były zmienione, więc nie wiem już o co chodzi. Napiszę najwyżej do ich pomocy technicznej.
 13. Darmowy SSL w OVH

  Niestety, ale znowu anulowali mi uruchomienie ssl. Nie wiem co jeszcze może być nie tak w konfiguracji. Może coś w ustawieniach serwera zmienić? W tej chwili jest tam zaznaczone "Użyj współdzielonego certyfikatu serwera"..
 14. Darmowy SSL w OVH

  Ok, poszło, może się uda tym razem..
 15. Darmowy SSL w OVH

  Ale pierwsze pole w tym okienku to Subdomena. Czy nie trzeba dodać z www i bez?
×