Skocz do zawartości

PBig

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O PBig

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Oczywiście Nawet jeśli linkujesz ze swojej jednej podstrony, która ma httpsa na drugą podstronę, która niema albo może niemieć (ryzyko jest zawsze) jest ryzykowne. Poza tym jeśli Twoja domena ma httpsa a wykorzystujesz na niej skrypt, który jest domenie bez httpsa, albo w skrypcie są odsyłajacze do plików do domeny bez httpsa to jest duży problem w bezpieczeństwie domeny. Google widzi to jako mixing content i automatycznie przeglądarka wywala Ci protokół. Miałem tak ostatnio ale udzielono mi pomocy.
 2. Zarabianie na blogu.

  Sam jestem ciekaw bo mam zamiar założyć bloga wraz ze sklepem, towary wyłącznie pobierane + szkolenia. Myśle że sam blog to nie wszystko, dobre treści to nie wszystko. Myśle żę trzeba iść szeroko i mieć ciekawy wachlarz usług których finalnie przyciągnie treść. Jak widzę znanych blogerów to większość niema Adwordsów więc wydaje mi się że ta forma reklamy może istnieć wyłącznie na początku drogi, no chyba że gdzieś na dłużej przystaniemy...
 3. Marketing szeptany

  Szeptanki powinny wyglądać różnie, to nie jest kwestia czego nie powinno się robić, a tego ile powinno się szeptać. "Lepiej" przecież w momencie zakupu towaru słyszeć większość pozytywnych komentarzy, widzieć więcej pozytywnych gwiazdek itp. Brak jakiejkolwiek inicjatywy to brak marketingu. To tak samo jak z pozytywnymi opiniami na nasz temat, lubimy ich słuchać nawet jak nie są szczere.
 4. Podstawą jest internet, znasz specyfikę branży to pewnie powinieneś zawęzić grono swoich klientów na tyle aby się nie ograniczać :). Sprzedajesz na OLX, to wiesz skąd pochodzi ile ma lat płeć itp Twoich klientów. Czy większość jest z Lublina czy z całej Polski, nie rób sobie też zbyt wąskiego kręgu bo strzelisz sobie w stopę. Moim zdaniem najlepiej iść szeroko, co do podpisywania umów z ciucholandami to fajny sposób na reklamowanie się na jakiś czas, pytanie nasuwa się czy brakuje CI czasem towaru aby podpisywać z nimi umowy.
×