Skocz do zawartości

spetial

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O spetial

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Darmowy SSL w OVH

  To faktycznie robiłaś wszystko jak trzeba Weź sobie przeczytaj jeszcze raz co Ty musisz zrobić, sprawa jest prosta jak inni dali radę to i Ty dasz.
 2. Darmowy SSL w OVH

  Ja u siebie w Sunrise nie mogłem włączyć Redirect HTTPS ale domenę bez www trzeba tam dodać i wtedy działa.
 3. Darmowy SSL w OVH

  Nie ma problemu Pod tym adresem: https://www.ovh.com/manager/sunrise/sslGateway/index.html#/sslGateway/detail/sslgateway-4531e68a5edd04fde19ce8f111211de8 wchodzisz na swój SSL Gateway po lewej na dole masz, po kliknięciu druga zakładka od lewej na dole Servers i tam wpisujesz IP serwera hostingu. Nie mam pojęcia ale nie możesz mieć dwóch przekierowań z SSL Gateway.
 4. Darmowy SSL w OVH

  Witaj Ja właśnie tak mam, mam swojego VPSa a domena i certyfikat SSL z ovh. SSL robisz na domenie nie wiem czemu chcesz zamówić w konfiguracji hostingu ten certyfikat. Wejdź tutaj: https://www.ovh.pl/ssl-gateway/ na dole po lewej masz za darmo SSL Gateway Free zamawiasz to, potem dostajesz info na maila co masz zrobić czyli, że zmienić musisz wpisy DNS w strefie DNS Twojej domeny. Jak to zrobisz to po krótkim czasie dostaniesz znowu maila, że możesz już konfigurować tą domenę SSL pod tym adresem: https://www.ovh.com/manager/sunrise/sslGateway/index.html#/sslGateway Tam sobie przekierowujesz na ten Twój hosting i jak strona jest już przestawiona na SSL to powinno to wszystko działać.
 5. Certyfikat SSL, Domena z OVH

  Jeszcze raz dzięki za pomoc @melodycast
 6. Certyfikat SSL, Domena z OVH

  Witam ponownie, widzę, że nikt nic nie wie na ten temat ale zrobiłem tak jak OVH polecał, strona zadziałała, certyfikat działa, kłódka jest -pełny wypas ale mój serwer Teamspeak przestał się łączyć po domenie, muszę używać numeru IP Napisałem do OVH ale oni widocznie nie udzielają supportu na darmowe usługi. Szanowni Państwo, dziękuję za wiadomość. Wsparcie techniczne dla usługi SSL Gateway Free jest świadczone jedynie poprzez OVH community pod adresem: https://community.ovh.com/ Mam dostęp do panelu pod takim adresem: https://www.ovh.com/manager/sunrise/sslGateway/index.html#/sslGateway gdzie wszystko jest po francusku ale tak na chłopski rozum można się czegoś domyślić, mam tam zakładkę Servers gdzie jest adres mojego VPSa Port (80) State (ok). Na dole mogę dodać serwer ale opcja jest niedostępna, nie mogę kliknąć. Jedyne co byłoby możliwe to zmiana aktualnego serwera i portu, gdybym zmienił port na ten od TS3 pewnie by poszło ale wtedy chyba strona będzie leżeć!? Miał ktoś już do czynienia z OVH i tym ich darmowym certyfikatem i pomógłby coś? W załączniku screenshoot z tego panelu.
 7. Certyfikat SSL, Domena z OVH

  Witam serdecznie, Mam takie pytanie odnośnie dodania certyfikatu SSL na OVH, posiadam tam domenę i postanowiłem dodać darmowy certyfikat SSL (głównie ze względu na to, żeby się czegoś nauczyć). Wszystko fajnie zlecenie przyjęte, dostałem maila z instrukcjami: Zlecili Państwo dodanie domeny www.mojadomena... do usługi SSL Gateway. W celu aktywacji usługi i dokończenia zamówienia, należy zmienić dwa poniższe wpisy DNS w strefie DNS Państwa domeny. Dzięki temu ruch zostanie przekierowany na usługę SSL Gateway w ciągu 3 dni: - Wpis DNS: www.mojadomena... - Nowe IPv6 (pole AAAA): 2101:4110:212:110:92:335:628:xx - Nowe IPv4 (pole A): 11.144.168.xx Po wprowadzeniu zmian będziemy mogli wygenerować certyfikat SSL. ale nie rozumiem jednej rzeczy: w "Strefa DNS" mam już wpis przy polu A i tam jest podany adres IP mojego VPS więc jak zmienię ten wpis to logicznie rzecz biorąc moja domena nie będzie przekierowywana na mój serwer. Chyba, że mam dodać dwa nowe wpisy? ale wyraźnie w mailu jest napisane "zmienić". Byłbym wdzięczny za jakieś podpowiedzi.
×