Skocz do zawartości

TryToShootMe

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O TryToShootMe

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Maciej
 • Nazwisko
  Shoot
 1. Wybór hostingowca / Treści adult / Prawo

  Dokładnie o to mi chodziło. Miałem kiedyś przypadek firmy, która próbowała wyłudzić pieniądze za fragment mapy "podobno" należący do nich a umieszczony na jeden z moich stron. Mapa nie pochodziła z jego software'u i gość się odczepił.
 2. Wybór hostingowca / Treści adult / Prawo

  Rozumiem lecz w przypadku zgłoszenia przez konkurencję materiału jako "abuse" Czy ja muszę udowadniać, że materiał jest niekradziony czy hostingowiec mi, że materiał jest kradziony? Pytam ponieważ jedyne czego się obawiam to nieuczciwej konkurencji - w przypadku wrzuconego materiału, który nie należy do nikogo.
 3. Witam. Próbowałem zapoznać się z regulaminem i nie znalazłem przeciwskazań aby nie pytać. Chciałbym zdecydować się na hosting w celu umieszczania filmów dla dorosłych (normalnych legalnych). Tak więc mam dwa pytania do profesjonalistów. 1. Nie chcę się powielać ale dla pewności zapytam ponieważ dziś było mi dane rozmawiać z supportem Leaseweb i gość zapewniał mnie wbrew temu co powielają ludzie na forum - aktualnie dla Leaseweb nie ma różnicy czy trzymasz takie pliki na współdzielonym zwykłym hostingu czy też na VPS. (a pytałem dokładnie) Czy wg. was jest to możliwe i czy znacie podobne strony, które oferują taki serwis (oprócz Hostgator)? 2. Czy ktokolwiek z was miał okazję prowadzić tego typu witrynę i umiałby mi odpowiedzieć mniej więcej jak działa takie prawo internetowe i czy jest uzależnione od hostingowca w przypadku: Kiedy treść którą umieszczacie nie należy do was ale jednocześnie jej pełnoprawny właściciel dachował śmieciarką i zginął - tym samym nikt nie rości praw do treści (żadna instytucja). Czy w takim wypadku hostingowiec przeczesuje serwer, sprawdza content oczekując dokumentów bądź dowodów na potwierdzenie, że należy do mnie czy reaguje tylko w przypadku zgłoszenia? Pozdrawiam, M Shoot.
×