Skocz do zawartości

mrusso

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O mrusso

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Serwer dla sklepu internetowego

  Możliwe, nie zawsze tak jest zależy od konsultanta i jego roli. Np. niektórzy nie mają nr. telefonu i przez email ciężko się porozumieć. Dziękuję za pomoc wszystkim
 2. Serwer dla sklepu internetowego

  Możesz podać adresy sklepów postawione na dkhosting.pl i które są na woocommerce? Ważne jest dla mnie to właśnie, aby duża ilość wizyt nie robiła problemów.
 3. Witam, Poszukuję najlepszego serwera dla sklepu internetowego z wizytami powyżej 100k unikalnych miesięcznie. - Zależy mi na tym, aby z powodu dużej ilości wizyt strona działała szybko, aby się nie zawieszała - Aby można było rozszerzać możliwości serwera, gdy tych wizyt będzie więcej np. 500k - Aby obsługa była na tyle ogarnięta, aby pomóc szybko. - Aby sklep na woocomerce, 3 języki, wtyczki działał szybko po stosownych optymalizacjach tak jak bonprix.pl - Zależy nam na takiej szybkości jak bonprix.pl Póki co dostaję od serwisów hostingowych niedokładne odpowiedzi. Tzn. prawie ich nie otrzymuję, nie znają się nawet w obsłudze. Co niektórzy. Nie za bardzo ufam dzwoniąc bespośrednio do firm. Proszę o Wasze wszelkie opinie.
×