Skocz do zawartości

vteku

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O vteku

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Z tego co patrzyłem to w MicroSMS.pl nie podaje się niczego oprócz podstawowych danych osobowych i numeru konta bankowego. Rozumiem, że np. simpay sam rozlicza klientów a microsms nie, jednak właśnie chodzi mi o to czy powinienem się tymi wszystkimi rozliczeniami martwić gdy to co zarabiam to śmieszne grosze?
 2. Tak też robiłem, ale wtedy tych pieniędzy nie mogę wykorzystać do opłacenia strony, która też swoje kosztuje. Zbierając pieniądze niezależnie od hostingu serwera/strony mógłbym opłacać oba jednocześnie a nawet w przyszłości jakieś inne rzeczy. W simpay z tego co widzę prowizja wynosi 50% (z smsa za 1zł otrzymuję 0.5zł netto, jednak czy będąc osobą również otrzymam te 0.5zł (bo rozumiem że podatek od tego jest już odliczony) czy jeszcze coś jest potrącone? Wypłata natychmiastowa jest od 200zł, ale co miesięczna wypłata każdej sumy też mnie zadowoli.
 3. No tak ale gdy bede np uzywal takiego serwisu jak microsms to czy muszę się jakoś martwić o aspekty prawne przy takich zerowych "dochodach"? I który serwis SMS byłby najlepszy w takim celu, z normalnymi stawkami i wypłatami a nie dostosowanymi pod firmy które zarabiają 50 tysięcy miesięcznie.
 4. Witam, mam 18 lat i prowadzę serwer jak i jego stronę w pewnej grze. Opłaty miesięczne za to wszystko mieszczą się w 50zł, więc niewiele jednak jest to dla mnie zbyteczny wydatek. Chciałbym wprowadzić usługi VIP za SMS które pomogłyby lub sfinansowały serwer jak i stronę. Do tej pory korzystałem z portfela SMS w hostingu serwera, jednak w ten sposób opłacam tylko serwer a nie stronę. Jaki serwis SMS Premium byłby najlepszy w celu opłacenia tych dwóch rzeczy? "Dochód" o którym tu mówimy nie przekroczyłby pewnie ani 100zł miesięcznie, więc szkoda mi czasu na zabawy w jakieś umowy, rozliczenia itd. bo to przecież śmieszne pieniądze, nic na tym nie zarobię ani nie chcę - jedyny cel to by serwer utrzymywał się na własną rękę. Czy w takim przypadku mogę bez obaw skorzystać z usług jakiegoś np. microsms.pl bądź simpay? Czy może lepiej skorzystać z czegoś innego?
×