Skocz do zawartości

BartekF

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O BartekF

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

731 wyświetleń profilu
 1. Hosting głównie mail

  Zwykły użytek maili w firmie, nie mam pojęcia ile. Aktualnie mam lekko ponad 150 skrzynek (w przyszłości można założyć 200). Nie wiem ile z tego wyjdzie. Wszelkie systemy puszczam przez własne serwery, więc to tylko maile ze skrzynek użytkowników. Z tego co widzę na jednej z rozważanych ofert jest napisane 10000 wiadomości / dziennie i to będzie w zupełności wystarczające, myślę że 1% by wystarczyło Przy okazji pytanie, czy firmy hostingowe z grupy h88 czymkolwiek się różnią, czy pod spodem to to samo? Ktoś miał problemy z ich mailami? Interesowała mnie oferta jednej z ich firm, a dopiero potem zobaczyłem że są przejęci.
 2. Hosting głównie mail

  Szukam hostingu głównie pod e-maile, który spełni wymagania (dla paru firm, które obsługuję; bez spamu, zwykłe skrzynki): Minimum 300 GB pojemności (na maile) Nielimitowane kont / domen Pewny - maile muszą dochodzić, IP nie być zablokowane DirectAdmin z otwartym API (albo po prostu API do tworzenia zarządzania skrzynkami) Cena za rok najlepiej w okolicach 1-2 zł / gb (czyli ok. 300-600 zł rocznie za 300 gb) - przy czym nie mówię o cenie za pierwszy rok, tylko ogólnej cenie za rok Może być bez problemu na dyskach HDD Roundcube lub Afterlogic, najlepiej jakby mógł być pod moją domeną Czyli z grubsza standard, byle usługa była pewna i nie przesadnie droga.
 3. Mam problem, na który nie mogłem znaleźć żadnego tematu. Mam własny hosting web, ftp, dyski i inne usługi i chcę przy tym pozostać ponieważ mamy tam wiele optymalizacji pod rzeczy które robimy, natomiast mamy jeszcze problem z mail - chciałbym to outsourcować. Wymagania: * Maile entry level - nic ponad podstawowy standard jaki oferują inne hostingi - nie mówię o mailach premium * Przestrzeń na początek min. 200GB z możliwością rozszerzenia * Bez ograniczeń na ilość skrzynek * Bez ograniczeń na ilość domen * Bez whitelabel, panel tylko dla nas, klient nie ma do niego dostępu * Z panelu admin będą korzystać tylko programiści / administratorzy - może być to nawet przez SSH * Możliwość resetowania haseł skrzynek * DNS po naszej stronie, potrzebujemy tylko stałych adresów, które możemy do DNS dodać (IMAP, POP3, IMAP, SPF, cokolwiek) * Wysokie SLA * Brak wymagań co do szybkości odp supportu * Webclient - może być któryś z darmowych jak roundcube - z opcją zmiany swojego hasła. * Dbanie aby serwery nie były blacklistowane, jakieś filtry spamowe * Nie mamy dużo klientów Opcjonalnie na plus: * API / skrypty SSH którymi moglibyśmy tworzyć skrzynki / resetować hasła * Możliwość whitelabel / ostylowania we własnym zakresie / danie pod własną domeną webclienta W ogólności szukam takiego rozwiązania w niskiej cenie. Czy ma to w ogóle sens? Znajdzie się ktoś kto to się podejmie? Jeśli tak to proszę o oferty z cenami.
×