Skocz do zawartości

malu

Firma
 • Zawartość

  1722
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  33

Wszystko napisane przez malu

 1. Dobra antena zewnętrzna LTE 800 mhz

  w domu mam LTE od T-Mobile z anteną. T-Mobile jako jedyny nie ma limitu transferu po wykorzystanym transferze. Stabilność bardzo dobra, na LTE od play miałęm tragedie, skoki pingów, ciągłe awarie itd.. Prędkość mam 40/40Mbps bez względu na porę dnia, raz chyba testowali LTE+ to zanotowałem 100Mbps+ downloadu.
 2. W directadminie to działa zupełnie inaczej. Łap rozwiązanie: ##/usr/local/directadmin/data/templates/custom/filter.conf high_score=15 high_score_block=no where=userspamfolder ##/usr/local/directadmin/scripts/custom/domain_create_post.sh #!/bin/bash cp /usr/local/directadmin/data/templates/custom/filter.conf /etc/virtual/$domain/filter.conf chown mail:mail /etc/virtual/$domain/filter.conf
 3. Miałem podobny przypadek - szczęśliwie dyski popracowały jeszcze jeden dzień przez który zdążyli dostarczyć nowy serwer. Padły Ci Samsungi czy Microny?
 4. Przyzwoita mysz bluetooth

  Ja mam i polecam Microsoft Designer mouse/keyboard
 5. Prawdopodobnie podniesienie procesu PHP zajmuje, aż tyle czasu. Spróbuj zwiększyć czas życia procesów lsphp i potestuj czy jak są uruchomione to też masz problem z pierwszym requestem.
 6. VPS z DA pod WordPress'a

  Witam, Bardzo dziękujemy za pozytywne rekomendacje. Oczywiście jesteśmy w stanie skonfigurować dany zestaw wg. indywidualnych potrzeb. W zależności od potrzeb, sądzę że jesteśmy w stanie zacząć od pakietu SSD VPS 2 (35 PLN/m-c) i później w miarę potrzeb łagodnie dodawać zasoby. Szczegóły oferty: https://vipower.pl/Serwery-VPS-OpenVZ-SSD Licencja DirectAdmin Lifetime (dożywotnia) 199 PLN netto lub 19 PLN netto miesięcznie. Usługa niezarządzalna, w cenie instalacja i konfiguracja panelu DirectAdmin, lecz oczywiście istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu administracyjnego lub doraźnej pomocy administracyjnej. Dodatkowo oferujemy kod rabatowy o wartości 10% na zamówienie, lub 15% na zamówienie roczne (proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną to wygeneruje specjalny kod dla użytkownika z WHT).
 7. Monitor do 800zł

  My zamówiliśmy sobie większą ilość: http://amso.pl/product-pol-21277-Profesjonalny-Monitor-LCD-HP-LA2205wg.html - nikt nie narzekał. Doszły w ładnym stanie, w pełni sprawne.
 8. [dyskusje] vipower.pl

  W tej chwili nie mamy żadnych otwartych zgłoszeń, dostałeś potwierdzenie otwarcia zgłoszenia? Jeżeli tak to rzuć ID zgłoszenia - być może to jakaś pomyłka i ktoś usunął zgłoszenie. Jeżeli nie to napisz bezpośrednio do mnie na m.adach@vipower.pl pomogę Ci od ręki
 9. vipower.pl

  Jeden administrator zajmuje się awarią, reszta chłopaków stara się odpisywać na zgłoszenia i realizować aktualne zgłoszenia, więc pracujemy w miarę normalnym trybie. Tak samo infolinia cały czas odbiera telefony. Zaraz jeszcze zgłoszę, żeby sprawdzili czy nic nie zostało pominięte. Staramy się, aby kontakt z nami był normalny. Części klientom uruchomiliśmy nowe serwery VPS, którzy chcieli na własną rękę podnieść swoje środowiska na nowych serwerach. Tak samo sukcesywnie migrujemy wszystko z dysków talerzowych na dyski SSD, jednak serwer, który uległ awarii niestety jeszcze nie został zmigrowany. Klienci, którzy prosili o uruchomienie nowych środowisk w celu odbudowania serwerów z własnych posiadanych kopii dostali serwery na nowych maszynach opartych już o dyski SSD.
 10. vipower.pl

  Awaria dotyczy jednego serwera tj. vz22 W dniu dzisiejszym odbudowywala sie na nim macierz Raid1+0 na dyskach SATA, jednak wypadl z niej jeszcze jeden dysk znajdujacy sie w tej samej grupie co odbudowywany wskutek czego serwer uleg awarii. Udało się odblokować na kontrolerze zablokowane dyski i uruchomić system, jednak w tym momencie wykonujemy naprawę filesystemu, na którym znajdują się pliki kontenerów OpenVZ. O dalszym postępie prac będziemy informować klientów poprzez nasz wewnątrzny system zgłoszeń.
 11. Raid1 nie ma żadnych wymagań dot. cache i baterii. Ale te kontrolery można już używane w okolicach 100zł wyrwać z cache i bbu.
 12. Problem jest taki, że to wcale nie jest raid sprzętowy. W takim układzie zainwestuj w karte HP P410, na allegro chodzą za grosze.
 13. To jest fake-raid, jeżeli masz tam zamiar mieć jakiegoś Linuxa to lepiej zrób sobie tam software-raid, niż korzystaj z tego wynalazku.
 14. php7 i php5.6 apache + ruid2

  Ani phalcon, ani laravel to żaden problem na nginx. Przekazujesz requesty do kontrolera w PHP i masz obsługę routingu.
 15. php7 i php5.6 apache + ruid2

  a czemu nie jedno i drugie na fastcgi albo php-fpm?
 16. apache czy nginx dylemat szybkości

  Albo po prostu czytał coś starego DA dopiero wspiera nginx'a od kiedy wypuścili CB2.0
 17. Prośba o pomoc w wyborze hostingu

  Witaj, Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą: https://vipower.pl/Konta-Reseller Platforma na CloudLinux'ie z wykorzystaniem CageFS - także bezpieczeńśtwo na najwyższym poziomie. Reseller byłby idealny, gdyż systemowo każda strona byłaby osobnym użytkownikiem systemowym - nie ma szans na to ażeby zlistować jakiekolwiek pliki drugiego użytkownika. Reseller działa tak, że możesz z jego poziomu tworzyć dodatkowych użytkowników czyli jakby osobne konta hostingowe o określonych parametrach. Oczywiście wszystko w standardzie, czyli - darmowe certyfikaty SSL Let's Encrypt, LiteSpeed Enterprise jako serwer www, łatwa możliwość zmiany wersji oraz ustawień PHP z poziomu DirectAdmin'a, wszystkie wersje PHP dostępne do wyboru - od legacy 5.1 do najnowszej 7, macierz pod bazy danych postawiona na wydajnych SSD.
 18. problem z wysyłką maili na onet

  w zwrotkach zazwyczaj podawana jest przyczyna...
 19. Pod forum IPB

  Zerknij na naszą ofertę: https://vipower.pl/Konta-WWW Nasz shared hosting wykorzystuje CloudLinux'a oraz LiteSpeed Enterprise, oraz wydajnąmacierz pod bazy danych na dyskach SSD.       Wersje PHP od legacy 5.2 do najnowszej 7, do wyboru z panelu DirectAdmin. W przypadku problemów z dostarczaniem maili i brakiem problemów z generowaniem abuse przez dane konto przydzielamy za darmo dodatkowy adres IP do wysyłki poczty. Poczta oczywiście podpisywana jest kluczem DKIM dla domeny. Okres testowy: 7 dni na życzenie. Serdecznie zapraszamy
 20. Może coś serwery cloudlinuxa szwankują, albo Ty masz gdzieś problem po drodze do nich
 21. yum clean all ? Połączyć się do repo cloudlinuxa możesz ręcznie? Sprawdź w konfiguracji yum jakie ma adresy/mirrory
 22. Marzenia są po to by je spełniać. Należałoby sobie odpowiedzieć na pytanie jakie masz tam dyski, bo jak SSD i discard/trim to pozamiatane. Jak talerzówki to możesz część danych odzyskać, jednak ta nadpisana reinstalacją będzie nie do odzyskania.
 23. [Zlece] Naprawa MySQL

  Cześć, możemy się tym zająć od ręki. Do 17 jeszcze siedzimy w biurze, więc dzwoń/pisz: e-mail: m.adach@vipower.pl tel: +48 723-176-427
 24. Przykładowo tak auto eth0 iface eth0 inet static address 51.255.175.213 netmask 255.255.255.255 post-up /sbin/ip route add 51.255.168.1 dev eth0 post-up /sbin/ip route add default via 51.255.168.1 pre-down /sbin/ip route del default via 51.255.168.1 pre-down /sbin/ip route del 51.255.168.1 dev eth0 dns-nameserver 213.186.33.99 dns-search ovh.net auto eth0:175.125 iface eth0:175.125 inet static address 91.134.175.125/32
 25. [dyskusje] ovh.pl

  Jak coś to obecnie DNSy anycast w OVH leżą I płaczą klienci, którzy się na to zdecydowali mimo, tego że im to odradzaliśmy.
×