Skocz do zawartości

Marsin

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Marsin

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. VPS pod grę

  Nie, nie musi być Windows. Po prostu myślałem, że to będzie wymóg. Jednak musi być Windows... Bo aby odpalić serwer, należy skopiować cały folder gry ze Steam, wraz z plikami .exe, a nie mam pojęcia jak zachowuje się Linux No ale nie, GUI niepotrzebne /Tak, IW4X to MW2. Kopiujemy folder główny gry + dogrywamy kilka pliczków i odpalamy bodajże plik z rozszerzeniem .bat
 2. VPS pod grę

  Nie dodałem jeszcze jednej ważnej (lub nieważnej) informacji - chcemy, żeby czasami ludzie z innych krajów mogli także grać na naszym serwerze
 3. VPS pod grę

  Okej, no ale jeżeli wziąłbym powyższą ofertę, to wszystko byłoby cacy ?
 4. VPS pod grę

  Naprawdę dziękuje Panowie za dotychczasowe porady Jeszcze się wstrzymałem z zakupem. Obczaiłem ofertę WEBH
 5. VPS pod grę

  Zdecyduję się chyba na Statnet, opcja: 4x2.4 GHz mocy CPU 8 GB pamięci RAM 75 GB powierzchni SSD nielimitowany transfer Czy to ważne, jaki system wybiorę? Musi być Windows, czy niekoniecznie ?
 6. VPS pod grę

  Statnet wygląda ciekawie, wziąłbym ofertę za 54 złote. Czy w ogóle nie będzie problemu, by to wszystko postawić na innym systemie niż Windows? Jest dostępny tylko Debian, Ubuntu i CentOS. 34 zł / mc brutto 41.82 zł 3x2.4 GHz mocy CPU 4 GB pamięci RAM 50 GB powierzchni SSD nielimitowany transfer Ewentualnie Pani z Statnet proponuje mi Hosting Dedykowany.
 7. VPS pod grę

  Witam serdecznie. Planuję wykupić serwer (w miarę tani, tak w okolicach 50 złotych. Jeżeli naprawdę nie ma nic dobrego w tej cenie, to może ona podskoczyć do 70-80 złotych). Gra to Call of Duty. Wraz ze znajomymi chcieliśmy wrócić do czasów sprzed dekady i ponownie zagrać, co umożliwia to projekt IW4x. Chciałbym utworzyć dwa serwery publiczne, oba tak po 12-16 graczy (czyli maksymalnie 32 sloty na oba serwery). W ogóle jest sens robienia tego na serwerze VPS? Pozdrawiam!
×