Skocz do zawartości

rybak157

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O rybak157

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. linuxpl.com - pady

  widać ile są warte zapewnienia, poczekałem 3 miesiące + kilka dni i: - żadnego mailingu nie było, - żadnej rekompensaty nie widzę w panelu serwera, żenua
 2. linuxpl.com - pady

  minął tydzień który wskazałeś, żaden mail nie dotarł, kibicuję dalej
 3. linuxpl.com - pady

  Minął tydzień od awarii: - brak informacji o podsumowaniu awarii (nie wiem z jakich dni które backupy są podniesione), u mnie maile są z 8-9 maja, część plików z 18 maja, sam muszę dochodzić co jest od czego, - brak informacji o przyznanej rekompensacie, - usunięty z serwera link do awarii s98, ogólnie sprawa zamieciona, a w zasadzie to nie było sprawy
 4. linuxpl.com - pady

  Piotrze, napisałem w poście powyżej że pierwsze zgłoszenie poszło po 1h od komunikatu z mojego monita że website-down, bardzo proszę nie uogólniaj i nie przeinaczaj. Po równej godzinie zgłosiłem na admin@ że jest problem z maszyną. Wiem, że jak pierdyknie to potrzebna jest chwila żeby się ogarnąć, ale po godzinie warto już mieć diagnozę, plan i scenariusz dla klientów. Napisałem to w dobrej wierze a nie po to żeby się przyczepić, możesz skorzystać z mojej sugestii albo ją zignorować i olać.
 5. linuxpl.com - pady

  Sarkazm nie jest potrzebny, merytorycznie nic nie wnosi a sugeruje brak argumentów. To co podałem otrzymałem 5 minut przed wysłaniem na wht. Oczekiwałbym: - na początku awarii rzetelne info co się dzieje, - plan co będzie robione, - info o postępach i ew. zmianach planu, maile które otrzymałem godzinę po wystąpieniu awarii zawierały się w jednym zdaniu: Serwer ma awarię nie możemy podać czasu jej usunięcia. Pierwsze konkretne info udało się wydusić dziś rano. Dla mnie to słabe. Żeby była jasność - nie mam do nikogo pretensji że serwer leży od X godzin bo padła macierz - wcale nie zazdroszczę tym chłopakom, ale wątek jest o tym jak zachowują się firmy w trakcie padu i tu to opisałem. Nie oczekuję złotych gór czy pisma na papierze czerpanym przyniesionego na czerwonej poduszce tylko konkretnego info żebym wiedział na czym stoję.
 6. linuxpl.com - pady

  s98 leży od wczoraj 18:48 konsultanci są po melisie i generalnie nic konkretnego nie podają, jedyne co udało mi się uzyskać to łączna długość tej awarii to już 19h ... rekordu jeszcze nie ma jeśli chodzi o linuxpl ale są szanse.
×