Skocz do zawartości

konsultant

Użytkownicy
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O konsultant

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. phpBB 3.2 i aktualizuje na 3.2.1
 2. Czołem, Problem polega na tym jak wywłouje adres.pl/install w silniku phpbb aby uruchomić aktualizacje wypluwa błąd 500, logi wklejam poniżej Po wywołaniu adresu adres.pl/install/ https://pastebin.com/wD92SNRW Jakieś rady, jak to załatać aby ruszyło? Dodam jeszcze, że wydarzyło się to po wgraniu folderów z updatem od phpBB, po wgraniu żaden adres nie działa a np. strona.pl również wypluwa ten sam błąd.
 3. Cześć, zlecę instalacje wtyczki pod forum phpBB v.3.2. Wtyczka jest nieoficjalna i mam z nią problemy- https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=456&t=2259046 Może ktoś ma sposób na poprawną instalacje tej oto wtyczki, za poprawną instalacje płacę przelewem. Jestem dostępny na pw oraz mailu hello@itwithlove.pl Dokładnie chodzi o przepisanie pod mój szablon.
 4. Tak jak wyżej. Zlęcę napisane, wykorzystanie opensource skryptu dotyczącego wyświetlania w sidebarze najnowszych tematów oraz postów. Forum oparte jest na silniku phpBB3.2 z niestadardowym szablonem. Zainteresowanych zapraszam na pw. Jestem dostępny cały czas.
×