Skocz do zawartości

Mega_88

Użytkownicy
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Mega_88

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Paweł
 1. Hej, poszukuję kogoś ze znajomością https://ant.design/ do wykonania paru rzeczy dokładnie potrzebuję żeby elementy wyglądały tak jak na projekcie, to znaczy button żeby miał ten gradient i czcionkę, wszystkie czcionki żeby się zgadzały, element żeby miał taki design jak w projekcie itp. Projekty mogę dostarczyć w PSD lub do poglądu w JPG, ogólnie są tylko 3 widoczki więc nie jest to robienie elementów z 40 projektów.
 2. Zlecenie zrobione, dziękuje za zainteresowanie.
 3. Hej, potrzebuję zlecić integrację obecnie działającego formularz (PHP Mailer) z narzędziem GetResponse. Polegać ma to na tym, że dane wysyłane przez formularz (imię nazwisko/telefon/adres e-mail/wiadomość) mają tak jak obecnie wysyłać się na maila, ale trzeba do tego dorobić zapisywanie danych do bazy w GetResponse. Chodzi tylko o ZAPIS nic więcej. API dostępne tutaj: https://apidocs.getresponse.com/v3/resources Proszę o oferty na PRIV lub maila mega.san.88[]gmail.com
 4. Zaloguj się jako admin do DA, następnie w dziale Opcje dodatkowe -> Ustawienia Administratora (/CMD_ADMIN_SETTINGS) sekcja Bezpieczeństwo i opcja "Sprawdzanie właściciela domeny przy tworzeniu subdomen"
 5. Na pewno postaraj się pokombinować z https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/ , zoptymalizować obrazy + masz stronę na home.pl więc możesz wrzucić o ile już nie masz do .htaccess coś typu: :Location *.(js|jpg|jpeg|png|png|gif|css|pdf|ttf|woff|swf|ico) Expires M2592000 Przetestuj sobie również stronę tym: https://testmysite.withgoogle.com/intl/en-gb .Do tego Twoja branża bardzo ciężka do pozycjonowania bo po prostu takich firm jest masa, które mogą płacić DUŻO za swoją pozycję i po prostu możesz mieć ciężko się przebić Google Adwords próbowałeś ? Możesz sobie też przydziałać z https://www.seostation.pl/ (fajnie można się zorientować w temacie gdzie jesteś wysoko, gdzie tracisz kiedy itd.) Oczywiście to co napisałem to tylko sugestie tak na szybko, więc z tym .htaccess to oczywiście należałoby dokładnie sprawdzić czy warto i czy powinieneś.
 6. Windows 10 Kaspersky Intrernet Security 17 problem z cygwin

  Cześć ! Miałem podobny problem z Kaspersky, ale on akurat spowalniał mi działanie stron www (bardzo długie ładowanie) i co ciekawe tylko na hostingach od jednego operatora. Na innych hostingach/serwerach te same strony działały płynnie. Na początku jak pracowałem na serwerach u tego operatora to na ten czas wyłączałem Kasperskiego, ale ile tak można Więc napisałem do nich, podesłali mi jakiś program do analizy samego działania ich programu na moim PC + krótka instrukcja. Wysłałem im raport, oni odesłali mi tylko informację, że mam ręcznie zaktualizować Kasperskiego Sam Kasperski się nie aktualizuje do najnowszej wersji więc trzeba to robić ręcznie. Aktualizacja i problem znikł. Sprawdź może u Ciebie będzie to samo, a jak nie to napisz do nich może Ci pomogą.
 7. 95 wiersz style.css @media only screen and (max-width:1024px) { .site-title-left { margin-top: -30px; margin-bottom: -30px; } Dodatkowo rozdzielczości Ci się nakładają, zmieniasz menu na mobile ale wysokość belki zostaje dla desktop do pewnego momentu 960 - 1024
 8. Zajętość poczty na serwerze

  A jaką masz ustawioną pojemność dla tego konta ? Bo jak masz DA i tam dasz, że konto bez ograniczeń pojemności ( = 0 ) to RoundCube będzie cały czas wyświetlał 0%
 9. Cześć, poszukuję kogoś do przerobienia jednej reguły w htaccess + pewnie 1-2 funkcje w PHP do tego. Kodu jest na maks 100 linii,a domyślam się, że gdzieś po prostu mam drobny błąd W skrócie chodzi o ogarnięcie z adresów, które obecnie wyglądają tak: test.pl/glowna,1,pl + en,de,ru,sl,no na docelowy adres test.pl/glowna Zainteresowanych jak coś proszę na priv podeślę kod itd to co będzie potrzebne.
 10. No tak Mogłem napisać bardziej szczegółowo bo to rozumiem, ale te "Należy" można sobie przetłumaczyć "Należy i koniecznie trzeba" czy "Należy, ale nie jest to konieczne" ? Bo jest to komunikat tylko informacyjny czy coś tam się przez to teraz sypie w tle ? Jak wspomniałem zauważyłem, że ruch z kraju, który dodałem został wycięty i przez dwa dni nie zauważyłem CN w rapkach.
 11. Cześć, mam do Was pytanie dotyczące konfiguracji CSF, ostatnio dla testów chciałem sobie skorzystać z opcji "Country Code Lists", a dokładnie z dodaniem kodu kraju w CC_DENY = . Dla wypróbowania dodałem sobie CC_DENY = CN , zapisałem zrobiłem restart i z moich obserwacji wynika, że ruch z Chin został wycięty przynajmniej przestałem dostawać raporty z LFD "lfd on zz.xxx.pl: blocked 114.255.78.179 (CN/China/-)" i niby wszystko fajnie jednak dobowy raport zwrócił mi kominikat trochę inny komunikat. Zazwyczaj dobowy raport z działania CSF wyglądał tak samo głownie: Firewall Check - OK + tam inne rzeczy Jednak po włączeniu tego CC_DENY przy dobowym wywalało mi zamiast tego co powyżej: Firewall Check - LF_IPSET option check If support by your OS, you should install ipset and enable LF_IPSET when using Country Code (CC_*) filters Za dużo rzeczy w sieci nie znalazłem na ten temat i samego Country Code, może mi ktoś coś więcej powiedzieć o tym. Wszystko działa dobrze, a CSF po prostu informacyjnie coś tam krzyczy żebym sprawdził kontrolnie i na spokojnie mogę sobie dodać inne kody krajów czy jednak muszę wprowadzać dodatkowe zmiany w konfiguracji serwera "LF_IPSET" ?
 12. LFD - raporty (ConfigServer F&S)

  Wydaje mi się, że w moim przypadku i tego konkretnego użytkownika to właśnie sama strona generuje takie zużycie, bo nawet jak sam na nią wejdę i lekko poskaczę to od razu dostaję raport (ale nie wiem czy to właśnie na takiej podstawie są generowane). W jakiś logach będzie można ustalić co konkretnie zjada zasoby czy to po prostu ogólna informacja - php i tyle ? Jeszcze pytanie o taki raport, co on oznacza ? Przyznam, że średnio mi się podoba nazwa "managesieve-login" i lekko mi śmierdzi Time: Thu Jun 22 11:05:16 2017 +0200 Account: dovecot Resource: Process Time Exceeded: 90514 > 1800 (seconds) Executable: /usr/libexec/dovecot/managesieve-login Command Line: dovecot/managesieve-login PID: 4002 (Parent PID:1855) Killed: No
 13. LFD - raporty (ConfigServer F&S)

  Cześć, dziękuje za obecne odpowiedzi. Czyli jak większość raportów: Excessive resource usage: NAZWA_USERA (10958 (Parent PID:3976)) jest od jednego użytkownika tego typu: Time: Thu Jun 22 00:13:05 2017 +0200 Account: NAZWA_USERA Resource: Virtual Memory Size Exceeded: 261 > 256 (MB) Executable: /usr/local/php56/sbin/php-fpm56 Command Line: php-fpm: pool NAZWA_USERA PID: 10958 (Parent PID:3976) Killed: No To w /etc/csf/csf.pignore dodać na końcu: cmd:php-fpm: pool NAZWA_USERA i nie kombinować z powiększaniem dla niego limitu lub ustaleniem co pobiera taką ilość pamięci bo joomla tak ma i tyle, a sam proces nie jest jakoś szczególnie niebezpieczny ? Wcześniej miałem z tą stroną problemy - wysyłka spamu, ale już chyba opanowane bo od długiego czasu nic się nie działo.
 14. LFD - raporty (ConfigServer F&S)

  Dzięki za odpowiedź, no właśnie mniej więcej rozumiem że coś zjada więcej zasobów niż jest ustawiony limit lub działa za długo i dlatego sypie raportem. Bardziej chciałem się dowiedzieć czy powinienem coś z tym robić, poddać większej analizie bo coś tam siedzi czy po prostu tak jak było w jednym z tematów, które podesłałeś ustawić wyjątek dla np: takiego raportu (od jednego usera jest najwięcej, jakieś 70% (joomla): Raport: Excessive resource usage: NAZWA_USERA (27396 (Parent PID:3976)) Time: Wed Jun 21 13:05:05 2017 +0200 Account: NAZWA_USERA Resource: Virtual Memory Size Exceeded: 266 > 256 (MB) Executable: /usr/local/php56/sbin/php-fpm56 Command Line: php-fpm: pool NAZWA_USERA PID: 22693 (Parent PID:3976) Killed: No Raport: Suspicious process running under user NAZWA_USERA Time: Wed Jun 21 13:02:04 2017 +0200 PID: 13644 (Parent PID:3976) Account: NAZWA_USERA Uptime: 116 seconds Executable: /usr/local/php56/sbin/php-fpm56 Command Line (often faked in exploits): php-fpm: pool NAZWA_USERA Network connections by the process (if any): tcp: IP_SERWERA:PORT -> IP_POŁĄCZENIA:80 Files open by the process (if any): /dev/null /dev/null /tmp/ZCUD14Vf2f (deleted) /tmp/temp ....
×