Skocz do zawartości

m-she

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O m-she

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Monika

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Poznań
 1. DirectAdmin za SSL

  Pierwsza opcja? Czyli co dokładniej?
 2. DirectAdmin za SSL

  Udało mi się zrobić to, jednak po wykonaniu instrukcji. Adres jaki generuje mi się to: https://s1.domena.pl:2222 Chciałabym, aby logowanie było po prostu: https://panel.domena.pl
 3. Witam, szukam dobrych materiałów na początek do nauki administracji serwerami dedykowanymi. Głównie chodzi mi o serwer oparta o Debiana, konfiguracja od A do Z. Może jest coś godnego polecenia przełożone na polski?
 4. DirectAdmin za SSL

  Zresetowałaś* Tak, po każdej zmianie konfiguracji robię reset DA
 5. DirectAdmin za SSL

  Próbowałam zgodnie z tą instrukcją. Niestety http nie kieruje na https. Działają dwa osobne adresy http i https. Najwygodniej byłoby mi zrobić: RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} !=on RewriteRule ^ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301] Ale nie bardzo mogę zlokalizować plik .htaccess
 6. Witam, zainstalowałam certyfikat dla logowanie.domena.pl, gdzie znajduje się logowanie do panelu DA, jednak panel po wpisaniu adresu domyślnie pokazuje się pod http. Natomiast po ręcznym wpisaniu https panel wyświetla się już za SSL. W jaki sposób mogę wykonać przekierowanie http->https?
 7. SSL w Roundcube

  W tym momencie po wpisaniu http przekierowuje na https. Na https nie wyświetla się poczta - wyświetla się domyślna strona "Welcome to the home of...". Aktualnie do poczty mogę dostać się poprzez ip_serwera/roundcube RafoX - to co wysłałeś było konfigurowane i działa jeśli z .htaccess usunę przekierowanie. Ale działa na http.
 8. SSL w Roundcube

  Ścieżka jest dokładnie taka do skrótu, a dokładna różni się nazwą folderu rc - też sprawdziłam - efekt taki sam: No input file specified.
 9. SSL w Roundcube

  Niestety, to nie działa Wyświetla: No input file specified.
 10. SSL w Roundcube

  Poczta domyślnie ma być pod adresem: poczta.domena.pl, ip/roundcube wyświetla też pocztę, ale jako połączenie niezaufane, ponieważ dla tego ip nie ma certyfikatu. Wydaje mi się, że teraz trzeba wskazać dla roundcuba, aby zamiast po IP pokazywał się po adresie z https. Wcześniej pokazywał się po http
 11. SSL w Roundcube

  Niestety to nie pomaga
 12. SSL w Roundcube

  Po zrobieniu przekierowania i ustawienia private_html na public adres rzeczywiście jest już za ssl'em, ale zamiast wyświetlić się logowanie do poczty mam domyślną stronę DA, gdy nie ma nic do wyświetlenia.
 13. SSL w Roundcube

  Problem w tym, że jak wchodzę bez https:// to połączenie nie jest szyfrowane, jeśli ręcznie dopiszę https:// to mam komunikat: "JeĹźeli chcesz zmieniÄ tÄ stronÄ, wgraj wĹasny plik index.html do katalogu private_html" Jednak osoby, które korzystają z poczty nie będą klepać z palca https://, a po prostu adres nawet bez www.
 14. SSL w Roundcube

  Oczywiście mam to włączone.
 15. SSL w Roundcube

  Mogę prosić o rozwinięcie?
×