Skocz do zawartości

max337

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O max337

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Wideo HTML5 a przekierowanie

  Temat można zamknąć. Poradziłem sobie poprzez funkcję window.open("xxx"); którą wrzuciłem w skrypt poniżej kodu html5 wideo.
 2. Siema, Patrząc na to jak technologia Flash jest wypierana przez HTML5, chciałbym na swojej stronie zrobić coś podobnego do tego, co mogę mieć w pliku .swf. Czyli chcę żeby na stronie odtwarzał się filmik, po kliknięciu w niego chcę, aby przekierowywało użytkownika do innej strony. We Flashu nie było problemu - edycja actionscript i wrzucenie kodu, aby było linkowanie, później eksport do .swf Pytanie, czy w HTML5 da się w ogóle coś takiego zrobić? Jeśli tak, to w którym miejscu i jak mam wrzucić link, który umożliwiałby przekierowanie?
 3. Temat można zamknąć. Mimo zostawienia przekierowań, samo się naprawiło. Uroki joomli
 4. Dodam, że odinstalowałem i zainstalowałem ponownie tą wtyczkę. Nadal to samo. Próbowałem również inną i bez zmian. Wychodzi więc, że ze stroną jest coś nie tak. Może ktoś miał podobny problem?
 5. Po zrobieniu przekierowania 301 z https na http na swojej stronie postawionej na joomli mam problem z wtyczką/widżetem facebooka. Mianowicie nie wczytuje danych zalogowania z fejsa - wygląda to tak jakby nikt nie był zalogowany na facebooku. Kiedy kliknie się w button "Polub tę stronę" to wyświetla się tak: http://prntscr.com/elkacz Raz, że już dawno mam polubiony ten fanpage, a dwa, że nie wykrywa mi mojej profilówki. Próbowałem znaleźć w pliku php wtyczki, cokolwiek co mogłoby być nie tak, ale niczego nie znalazłem. Tak jakby nie było interakcji na linii fanpage <----> wtyczka na stronie.
 6. VPN

  Cześć, znacie może jakiś dobry VPN, który miałby w swojej ofercie więcej niż jedną polską lokalizację? Bramki proxy niestety odpadają. A i VPN może być nawet płatny.
 7. Pomyliło mi się z imapsync i offlineimap - ich zupełnie nie ogarniałem. Dzięki wielkie! Wszystkie skrzynki przeniesione
 8. Nie ogarniam tego czegoś - nigdzie nie ma normalnego tutorialu jak po kolei użyć konkretnych plików z archiwum tego programu...
 9. Tylko, że na nazwie nie ma skrzynek na ftp, a przynajmniej nie mogę znaleźć ich. Dziwne jest to, że jak loguję się na skrzynkę na hekko przez Roundcube, to wyświetla mi maile, a jak przez Afterlogic, to już nie. I na ftp tak samo nie ma żadnych maili, ani nic :/ EDIT W ramach sprawdzenia przeniosłem na nazwie jedną skrzynkę do głównego katalogu i na hekko, gdy się chcę zalogować już mi jej nie widzi, a więc to jest lipa, a nie migracja.
 10. Cześć, mam domenę i serwer na nazwa.pl. Do tego posiadam drugi serwer na hekko. Chciałem wyemigrować maile z nazwa na drugi serwer. Myślałem nad zrobieniem tego przez Thunderbird. Jednak po dodaniu takiej samej domeny w DirectAdmin na hekko oraz utworzeniu identycznych skrzynek jak mam na nazwie, maile automatycznie się przekopiowały. Mam jednak ważne pytanie kontrolne - czy jeśli serwer na nazwie mam do końca marca i później będzie on kaput, to maile nie usuną się również przez to? Czy owa sytuacja, dzięki IMAP to tylko kopia-duch czy całość sama się wyemigrowała i nie muszę się obawiać, że wraz z końcem serwera na nazwie, moje maile również znikną?
×