Skocz do zawartości

marcin.lubianka

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O marcin.lubianka

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Zabezpieczenie stron internetowych - wordpress

  Główne pluginy to woocomerce, re-captcha google, wordfence / wp security, contact form 7 i tyle. Staram się naprawdę ograniczać do minimum wtyczki. Ok założenie bardzo dobre ale z tego co widzę jest to projekt beta. Nigdzie też nie ma cennika podanego na stronie a w regulaminie wyraźnie jest napisane że trzeba zapłacić.
 2. Zabezpieczenie stron internetowych - wordpress

  Pełna kopia pliki, baza danych. Ale muszę poczekać jak będzie ktoś osiągalny w firmie. Dziękuję za wszelką pomoc.
 3. Zabezpieczenie stron internetowych - wordpress

  Dzięki, tak zrobię bo raczej nie mam ochoty grzebać linijkę po linijce kodu. Czekam jeszcze na odzyskanie z backup'u użytkownika ale support gdzie mam hosting teraz nie pracuje...
 4. Zabezpieczenie stron internetowych - wordpress

  Aktualizowałem godzinę temu do 4.7.2 i niestety znów podmienił się jeden post... Cofnąłem przez historię zmian ale minutę temu nowy wpis się pojawił... Mam w panelu direct Admin installatron poprzez, który instaluję wszystkie cms'y i w nim staram się mieć ustawienie automatycznej aktualizacji i backup'u.
 5. Zabezpieczenie stron internetowych - wordpress

  Miałem właśnie starą wersję 4.7.1 na jednej z stron i dopiero teraz zaktualizowałem do wersji 4.7.2 - niestety już po podmienieniu postów...
 6. Dobry wieczór wszystkim użytkownikom. Przeniosłem się z joomli na wordpressa, ostatnio pojawiają się częste ataki na moje strony i ręce mi już opadają. Mam zabezpieczone katalogi wp-admin do tego dodatki typu wordfence czy WP Security, dbam o aktualizację wtyczek i wordpressa a ostatnio wszystkie moje posty zostały podmienione... Chciałbym rozwiązania, które jest bezpieczne i działa. Mam serdecznie dość ciągłego grzebania w tym wszystkim i analizowania... Szukam osoby, która "siedzi w temacie" która pomogła by mi zabezpieczyć strony przed atakami. Lub doradziła jakieś rozwiązanie. Będę wdzięczny za jakąkolwiek informację, sugestię czy pomoc.
×