Skocz do zawartości

SuperG

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O SuperG

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Pomoc w doborze oferty

  Przetestuj https://dhosting.pl/, będziesz zadowolony i sporo zaoszczędzisz.
 2. Poszukuje rozwiązania dla tv internetowej

  Od założenia tematu minęły trzy lata. Jak w chwili obecnej można stworzyć tv internetową? Najlepiej nie player na stronie ale ciągłą transmisję na YouTube. Są gotowe rozwiązania?
 3. Streaming + player

  Nie napisałem najważniejszego. Transmisje byłyby dostępne tylko dla wybranych odbiorców (pay-per-view) więc pojawia się problem z dodawaniem ich do transmisji w jej trakcie.
 4. Poszukuje rozwiązania pozwalającego na umieszczenie playera na swojej stronie internetowej i transmisji na żywo. Byłyby to transmisje sporadyczne, kilka w miesiąca, każda po około 2 godziny, bez limitu oglądających w jakości HD (1280x720p) - video 2100 Kbps - audio 128 Kbps. Transmisja realizowana poprzez przenośny encoder Teradek Vidiu (RTMP).
 5. VPS z DA

  Jak wygląda sprawa z LiteSpeed / http/2 ?
 6. VPS z DA

  250 PLN / miesiąc Wyżne aby mógł sam konfigurować skrzynki pocztowe, konta ftp, instalować certyfikaty SSL.. czyli DirectAdmin jest niezbędny, obecnie jego używam. Całość na dysku SSD, pojemność 100 GB. Aby serwer nie padł w momencie kiedy 500 UU wchodzi w ciągu kilku minut na stronę.
 7. VPS z DA

  Przyłączam się do dyskusji. Potrzebuje porządnego serwera na kilka stron, (wszystkie są postawione na najnowszym Joomla), generują ruch około 150 000 UU i 600 GB /m, jednocześnie może być 500 UU. Wymagania: php7, konfiguracja pod Joomla, DirectAdmin, 5 adresów IP.
×