Skocz do zawartości

dom3lek

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O dom3lek

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. [Opinie] Mintshost.pl

  Na twojego dedyka, u mnie padały DNSY bo załączany jest BLACKHOOLING. Niestety nic na to nie poradzisz. Zmieniłem hosting bo to co oni wyrabiali to była patola.
 2. [Opinie] Mintshost.pl

  Ta, tłumaczyli mi, że to DDOS.
 3. [Opinie] Mintshost.pl

  A czy to jakaś nowość, że pada?
 4. [Opinie] Mintshost.pl

  Hmm nie płakalibyśmy, gdyby to było sporadyczne przerwy. Za tę samą cenę w OVH czy ECO ATMAN możemy mieć lepszą maszynę, ale niestety środki, które wpakowaliśmy w te dedyki nam uniemożliwiają obecnie zmianę. Jeśli lubicie być oszukiwany na hajs to dobrze, ale nie my.
 5. [Opinie] Mintshost.pl

  Ta firma to jedna wielka kpina. Posiadamy od nich dwa dedyki na których świadczymy usługi serwerów gier. Nasi "klienci" zakupują u nas usługi na serwerze z czego opłacany są dedyki. Od 2 miesięcy pracowaliśmy na zepsutej karcie sieciowej, mimo, że pisaliśmy wielokrotnie, że coś jest nie tak. Od kilku miesięcy również pojawiają się timed outy i odcinany jest 1 z dedyków od świata tłumacząc się, że jest to OBOWIĄZKOWE w BGP BLACKHOLING. O supporcie nie wspomnę bo jest to pokolenie ludzi, którzy zostali wzięci z ULICY bo inaczej tego nie można nazwać. Płacimy 3000 zł rocznie za dedyki a jesteśmy traktowani jak ŚMIECIE. Szykujemy wpis na wykopie bo to jest już śmieszne.
×