Skocz do zawartości

Szukara.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Szukara.pl

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://szukara.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  #UPDATE 2 Naszym partnerem technologicznym została firma Zenbox.
 2. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  #UPDATE Wprowadzono obsługę serwisu przez protokół HTTPS, odnośnie ofert partnerstwa - nadal jesteśmy zainteresowani, przedstawicieli zapraszamy do kontaktu.
 3. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  Szukara nie ma być właściwą kopią Stack Overflow, a jedynie pierwowzorem, tematyka pytań jest u nas dowolna, a co do sanfre.eu - to tymczasowy hosting, póki serwis się nie rozwinie lub nie otrzymamy jakiegoś partnerstwa, to parametry serwera które mamy tam w zupełności wystarczają, chociaż tak jak nadmieniałem wcześniej, Biznes-Host po zmianie właściciela zaczyna zaliczać pady, time-outy i jest z nim coraz gorzej, napisaliśmy zapytanie do FutureHost, ale niestety nie otrzymaliśmy odpowiedzi, co do letsencrypt.org to dzięki za sugestię, sprawdzimy to rozwiązanie.
 4. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  Nowa wersja serwisu została opublikowana, zapraszamy do dalszej dyskusji.
 5. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  Zgadza się, właśnie taki serwis mieliśmy w założeniach, lecz po konsultacji stwierdziliśmy, że zmodernizujemy nasz serwis, tym razem nie postawimy na koncept forum dyskusyjnego (to będzie jedynie jego częścią, lecz nie będzie to już esoTalk ani Flarum), więcej informacji już wkrótce.
 6. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  Zgadzam się jak najbardziej, ale takim tokiem rozumowania doszlibyśmy to wniosku, że wszystko co jest popularne i aktualizowane jest nice, a wszystko inne co nie jest rozwijane i nie w wersji stable jest be! Ile można non-stop stawiać w koło macieju strony na WP lub Joomli, albo fora na MyBB i IPB.. nie można spróbować czegoś innego? Nawet jeśli skrypt jest rozwijany, aktualizowany co tydzień i Bóg wie co jeszcze, to i tak znajdzie się ktoś, kto wyprzedzi developerów i znajdzie podatność (czy to XSS, czy też SQLi) i tak samo jak w opisanym przez Ciebie przypadku może być z tego problem. Połowa script-kiddie nawet nie wie jak skorzystać z gotowca.
 7. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  Wiemy już o problemie odnośnie spamu, rejestracja została zabezpieczona rozwiązaniem reCaptcha, administratorzy odwiedzili oficjalne forum tylko z początku, gdy zapoznawaliśmy się pierwszy raz ze skryptem i jego możliwościami, nie szukają tam obecnie żadnego wsparcia od oficjalnych developerów.
 8. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  @devon Dziwne, że sposób ten nie został wykorzystany na oficjalnym forum esoTalk'a, no ale coż, może po prostu mieli farta. Dostęp uzyskano do największych serwisów na świecie, mimo dość dobrych rozwiązań i zabezpieczeń, nikt nie zagwarantuje pełnego bezpieczeństwa.
 9. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  @devon Mail w domenie potrafimy ułożyć, lecz podaliśmy adres skrzynki gmail w związku z planowaną migracją na inny hosting, dopiero tam podepniemy skrzynki pocztowe pod oficjalną domenę. Proszę o nie wróżenie z fusów odnośnie znajomości technicznej administratorów serwisu. Pomysł na stronę jest, a odnośnie podatności: jeśli skrypt nie jest już wspierany przez developera, to nie oznacza że nie możemy z niego korzystać, podatności opublikowane przez Pana możemy przeanalizować i poprawić je w skrypcie, a odnośnie samych podatności to występują również w każdej wersji tego skryptu na którym obecnie piszemy (mowa o IPB), vBulletinie i różnych innych, nie zniechęca nas to zbytnio.
 10. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  My ułatwiamy wyszukiwanie, użytkownicy wymieniają się informacjami o lokalizacjach pliku lub danej informacji w sieci internetowej, dodatkowo mają możliwość prowadzenia dyskusji na temat danego znaleziska, prawdą jest że wiele z nich będzie znalezionych przede wszystkim w wyszukiwarkach internetowych, ale główną zaletą będzie to, że w wielu przypadkach skrócimy czas wyszukiwania i użytkownik naszego serwisu otrzyma szybką odpowiedź z bardziej wartościowym wynikiem znalezionym przez innego użytkownika. Dziękujemy za sugestię odnośnie Flarum, rozważymy czy nie dokonać migracji w przyszłości, obecny skrypt jest przez nas nieustannie modernizowany.
 11. Szukara.pl - Wyszukaj z sieci co tylko zechcesz!

  Tutaj dobrze dopasowana jest opcja wyszukiwania, skrypt to esoTalk na domyślnym skinie, w przyszłości planujemy dodać parę elementów i zmodernizować tylko troszeczkę szablon strony, serwis ten jest w ciągłym przygotowaniu, planujemy również zmienić hosting (obecny już nie jest tak dobry), sądzimy że nasz pomysł jest dobry i rozwiniemy się, póki co zajmujemy się promocją serwisu na terytorium całej Polski. Serwis był również reklamowany na Facebooku na całą Polskę, ale z ograniczonym budżetem, sądzimy również że odbiorcom spodoba się nasze rozwiązanie i będą mogli z niego po rejestracji korzystać codziennie. Być może Panu ten pomysł się nie spodobał, przyjmujemy również takie opinie i je akceptujemy, postaramy się w przyszłości zaskoczyć czymś znacznie lepszym, póki co w ten sposób zaplanowaliśmy nasz projekt.
 12. Witajcie, chcielibyśmy zaprezentować serwis Szukara.pl, wszystkie informacje na temat projektu możecie Państwo znaleźć tutaj. Serwis został zgłoszony do akcji crowdfundingowej polakpotrafi.pl, o projekcie poinformowaliśmy również portal dobreprogramy.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, będziemy wam bardzo wdzięczni za każdą z nich. Możecie również znaleźć nas na Facebooku. Pozdrawiamy, Zespół Szukara.pl
×