Skocz do zawartości

Chevrette

Użytkownicy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Chevrette

 1. Założenie prostego forum.

  Nie no, wystarczy po prostu taki MyBB + styl, który można pobrać ze strony mybb.com No i wiedza o skrypcie by się przydała - jak go skonfigurować, jak naprawiać błędy, jak przerabiać styl na własny użytek. Trzeba stosować się do przepisów o ochronie danych osobowych...
 2. [dyskusje] ovh.pl

  "Wystąpił błąd podczas modyfikowania domeny lub domen na hostingu www." Takie coś dostaję, kiedy chcę włączyć SSL (uprzednio dodając certyfikat CF). Czy wie ktoś o co chodzi? Shared. Klient to już chyba bardziej popieprzonego hostingu wybrać nie mógł.
 3. Akurat w zasobach TS3 rozeznania nie mam, ale mogę podpowiedzieć, że przy niskiej wiedzy o funkcjonowaniu VPS do ceny wypadałoby doliczyć parę groszy dla "managed". Chyba, że ktoś się znajdzie ogarnięty w te klocki.
 4. Zmiana hostingu

  Z wymienionych hitme, zaś jeśli miałbym proponować coś od siebie - to MyDevil.
 5. Poszukuje kogoś zdolnego z fizyki

  A kto mi rozwiąże parę rodzajów całek i różniczek?
 6. Hosting www do 50 zł

  keex.pl albo ct8.pl
 7. [Szukam] Hosting pod portal miejski

  Jak najbardziej polecam MyDevil, argumentem niech będzie przedstawiona oferta wyżej przez przedstawiciela. Dodam, że jest automatyczna obsługa Let's Encrypt. Co do Zenboxa - oni święci nie są i mają pewne limity techniczne, wbrew temu, co powszechnie ogłaszają.
 8. Mam dla Was pewną ciekawostkę, dotyczącą hostingu MyDevil.net oraz z pewną społecznością. Od jakoś od 7 lat bawię się w "wirtualne państwa", które działają w oparciu o darmowe oprogramowanie dostępne w internecie (Wordpress, MyBB, SMF, etc.), ewentualnie jeśli ktoś jest programistą, to tworzy własne. Obecnie są 3 największe takie wirtualne państwa, które hostuje... właśnie MyDevil.net Te 3 mikronacje (bo tak to się właściwie nazywa) wytwarzają 90% treści w ciągu całego miesiąca dla całej aktywności polskiej sceny mikronacji. Gdyby MyDevil nagle i nieoczekiwanie zakończył działalność, to razem ze sobą pogrzebał by dorobek polskich wirtualnych państw, aktywnie budowany od 1998 roku przez dziesiątki ludzi. Ot taka ciekawostka ode mnie, którą ostatnio wypatrzyłem. Konkretnie MyDevil hostuje następujące polskie mikronacje: 1. Republikę Bialeńską 2. Księstwo Sarmacji 3. Królestwo Dreamlandu 4. Mandragorat Wandystanu Można wyGooglać.
 9. szukam hostingu www

  MyDevil.net
 10. Play rejestracja numeru

  Od 2010 roku jestem w Playu (najpierw 3 lata w MIXie, potem na kartę, a obecnie korzystam z Formuły) i nigdy nie miałem powodów do narzekań. Za to znajomi psioczą na Orange i uciekają z tego "kołchozu".
 11. Silnik forum - jaki polecacie?

  Z darmowych obecnie jest najlepszy MyBB, największe polskie wsparcie, masa modyfikacji również od polskich developerów, obsługa PHP 7, etc.
 12. Ciekawostka o hostingu MyDevil.net

  Miałem na myśli mikronacje.
 13. Ciekawostka o hostingu MyDevil.net

  Zastanawiam się obecnie, jakby tu zachęcić osoby o pewnych zainteresowaniach do wspólnej zabawy oraz jak do nich trafić? Oczywiście, mam już sprecyzowany target pod względem osobowości i wieku.
 14. co zamiast zenbox ?

  Zenbox od dawien dawna ma problemy z pocztą i jak się patrzy po wpisach na Facebooku, to ciągle z tym się nie uporali (a to już któryś rok leci) A ostatnio widzę, że db ciągle się komuś sypie. Ech...
 15. szukam hostingu www

  A ja poleciłbym MyDevil.net
 16. Poszukuję CMSa!

  Tak jak w temacie, poszukuję CMSa. Interesuje mnie prostota edycji stylu i szablonów, co by można szybko dostosować wygląd do pozostałych stron, możliwość publikowania wpisów oraz kanał RSS. Nie pogardzę też dobrym systemem zarządzaniem użytkowników, ale to sprawa drugorzędna. Tam gdzie CMS będzie działał to będzie bardziej strona statyczna, wizerunkowa, zachęcająca do aktywności na forum i posiadająca podstawowe informacje. Z góry mówię: Wordpress odpada, próbowałem coś na nim zrobić, ale myślałem, że zaraz monitor wyrzucę przez balkon.
 17. co zamiast zenbox ?

  A ja bym polecił mydevil.net Sam uciekłem z Zenboxa, właśnie na MyDevila, m.in. z powodu notorycznych problemów z dostępnością strony oraz z powodu niefunkcjonalności poczty. Z tego co widzę na ich fanpage'u, to od roku czasu, do dzisiaj nie mogą się uporać z tą pocztą...
 18. Poszukuję CMSa!

  Dziękuję za sugestię, jeszcze trochę poszperam na necie. Ewentualnie pozostanie przyzwyczaić mi się do WP.
 19. Monitor do 800zł

  No spoko. Akurat ten Beniek nie ma HDMI. Ale w sumie wiesz co? Osobiście siedzę na DVI Dual-link, wkurzało mnie ciągle wypadanie kabla HDMI z karty graficznej...
 20. Szukam skryptu pod forum

  Tylko z obsługą PHP 7... MyBB, IPB, XenForo Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 21. Monitor do 800zł

  Nie określiłeś, jakich parametrów byś oczekiwał... No cóż. Ja to bym polecił 24-calowy Benq GL2450, ogólnie "monitor legenda" bo oferuje coś solidnego z niską cenę.
 22. PILNE Domena transfer

  https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/cykl-zycia-domen-czyli-kiedy-domena-powroci-do-puli-nazw-wolnych/
 23. [Opinie] Mintshost.pl

  Chyba jednak będziecie musieli uciekać. Przy problemach, które tu ciągle opisujecie to ja bym się nawet nie zastanawiał.
 24. Ciekawostka o hostingu MyDevil.net

  Z tym hostingiem to tylko drobny zbieg okoliczności, także... oj tam, oj tam...
×