Skocz do zawartości

iCash.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

O iCash.pl

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://icash.pl
 • ICQ
  GG: 60977215

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Serwis SMS Premium
 1. Nasz serwis nie wymaga żadnych umów. Oferujemy rozliczanie na podstawie zwykłego rachunku, faktury VAT lub jeśli będziesz chciał, umowę o dzieło. Wystarczy jedynie przejść w naszym serwisie proces weryfikacji danych i możesz zacząć działać Próg do wypłaty to 100zł. W razie większej ilości pytań, zapraszamy do kontaktu: email: wspolpraca@icash.pl telefon: 572 976 807 skype: admin_106333 GG: 60977215
 2. iCash.pl - Jakiś przekręt?

  Nie wiadomo, dlaczego przestaliśmy otrzymywać powiadomienia wątku i umknęły nam dalsze odpowiedzi. Jeśli ktoś mimo prośby otrzymuje niechcianą korespondencję, prosimy o kontakt. Zawsze reagujemy od ręki na prośby, ale mamy tak dużą bazę partnerów, że coś mogło umknąć. Odnośnie wątpliwości co do sytuacji prawnej spółki (wtedy byliśmy sp. z o.o. w organizacji - co jest w 100% zgodne z prawem) - wystarczy wejść na naszą stronę https://icash.pl/ i zweryfikować dane ze stopki z danymi KRS https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu?t:lb=t W razie kolejnych pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@icash.pl
 3. Rozwój jednego projektu, sprzedawanie go, a potem rozwijanie za środki ze sprzedaży innego to normalny sposób w polskim biznesie . Mało która znana firma od zarania ma tych samych właścicieli. I jest to bardzo zdrowe podejście, bo świeża krew to zawsze profit dla serwisu. Kupujący będzie otrzyma udany, dopracowany proejkt, który będzie mógł prowadzić dalej według własnego uznania, a my spóbujemy czegoś nowego. Profit dla każdego! Dlatego serdecznie zachęcam do kontaktu każdego zainteresowanego na m.smetek@icash.pl !
 4. Oferujemy jeden z największych polskich serwisów obsługujących mikropłatności płatności SMS Premium (MO i MT) iCash.pl. Zasada działania W polskim internecie istnieje multum miejsc, gdzie pobierane są opłaty przy pomocy SMS. Właściciele takich stron zakładają u nas konto, rejestrują wybraną usługę, po czym samodzielnie instalują ją na stronie. Każdemu, kto wyśle SMS na zarejestrowaną usługę, pobierana jest opłata wg cennika. Operatorzy telefonii komórkowej po odjęciu swoich kosztów wysyłają środki do nas, które my następnie po odjęciu naszej prowizji przesyłamy partnerom. Dlaczego warto zainwestować w ten biznes? Oferujemy gotowy, zarabiający serwis. Po jego zakupie możesz się skupić tylko na czerpaniu zysków. Twoim zadaniem będzie jedynie bieżący nadzór. Sprzedajemy wyłącznie dlatego, ponieważ potrzebujemy środki na rozwój kolejnego projektu. Co otrzymasz? Gotową, sprawnie działającą aplikację wg autorskiego projektu (wszystko pisane od zera) Stronę iCash.pl wraz z domeną Gotową bazę współpracujących partnerów Firmowe skrzynki mailowe Gotową, zarejestrowaną u operatorów usługę Spółkę z o.o., która jest właścicielem projektu (niezadłużoną, przynoszącą zyski!). Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu: m.smetek@icash.pl - z chęcią podzielimy się wszystkimi szczegółami i odpowiemy na pytania.
 5. Połączenie nie jest zabezpieczone

  Nowa zakładka w firefox - wpisujesz jako nazwę strony "about:config", akceptujesz, szukaj "security.insecure", prawym klikiem na pierwszą "dodaj ustawienie typu" --> boolean, wpisujesz false, okej, jeszcze raz prawym, tym razem wybierasz "przełącz" i to samo robisz z drugim rekordem, odświeżasz stronę i już nie powinno Ci się to wyświetlać.
 6. Zarabianie na blogu.

  Bardzo wiele zależy od zawartości i tematyki Twojego bloga. Jednym z dobrych sposobów na monetyzację bloga jest np. dostęp do niektórych artykułów lub treści dla użytkowników którzy uiszczą odpowiednią opłatę np. za pomocą płatności SMS.
 7. Drodzy Partnerzy! Mamy dla Was niespodziankę: od dzisiaj bazowa prowizja wynosi u nas 50%. Życzymy jak największych zysków!
 8. Chciałbyś uruchomić własną usługę SMS MT? Od dzisiaj możesz tego dokonać tego z iCash.pl! SMS MT to usługa subskrypcyjna. Klient zapisuje się na usługę i cyklicznie otrzymuje płatne wiadomości o wybranej przez Ciebie treści. Żeby założyć taką usługę, wystarczy wysłać wniosek w naszym panelu.
 9. @Zelon Ciągle wprowadzamy różne nowości i poszerzamy naszą funkcjonalność. A co do obsługi Blika, na pewno będziemy działać, w kierunku jego wprowadzenia.
 10. @devon Proszę o kontakt z platformą a1x.pl, w celu uzyskania danych firmy. @SiXwishlist Posiadamy następujące opcje rozliczenia: przelew bankowy,umowa o dzieło, przekaz pocztowy oraz wypłata w formie bitcoin.
 11. Drodzy Partnerzy! Nawiązaliśmy współpracę z kreatorem stron a1x.pl. Na tej platformie możecie za darmo łatwo stworzyć w kilka minut swoją własną stronę i zintegrować ją z naszym api. Na kreator możecie się dostać poprzez menu Usługi -> Kreator Landing Page. Życzymy wysokich zarobków!
 12. Drodzy Użytkownicy! Od dzisiaj w serwisie iCash.pl można rozliczać się nie tylko przelewem na konto bankowe, lecz również w postaci zasilenia portfela bitcoinowego oraz przekazem pocztowym, prosto do domu! Szczegóły znajdziecie w zakładce płatności. Życzymy jak najwyższych zarobków!
 13. Oczywiście. Jak najbardziej dziękujemy za wszelkie rady i sugestie. Stale dążymy do tego, aby oferować Wam - naszym potencjalnym klientom - jak najlepsze warunki współpracy i bezproblemowe korzystanie z naszych usług.
 14. Dziękujemy Panu moderatorowi za odblokowanie naszego tematu. Tak jak mówiliśmy, działamy w pełni legalnie. Bez tego nie moglibyśmy oferować Wam naszych usług. Na chwilę obecną działamy już z paroma poważniejszymi firmami i serwisami. Pierwsze wypłaty naszych klientów już zostały zrealizowane w poprzednim tygodniu, a pieniądze do wszystkich dotarły.
 15. Działamy od wielu lat na polskim rynku i nigdy nie spotkaliśmy się w branży z praktyką, aby składając biznesową propozycję prosić o zgodę odbiorcę. REGON i NIP otrzymuje się pocztą, więc niemożliwym jest, żeby otrzymać go w 2 dni po złożeniu wniosku. Niestety, w polskich urzędach każda firma traktowana jest inaczej. To, że jednej firmie udało się szybciej uzyskać dane formalne, nie znaczy, że w każdym przypadku tak jest, na naszą niekorzyść w tym momencie. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Jak najbardziej możliwa jest negocjacja stawki. W tym celu prosimy o kontakt pod naszym adresem mailowym: wspolpraca@icash.pl
×