Skocz do zawartości

ekhm

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O ekhm

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Wysyłam maile za pomocą Zend_Mail. Czy da się usunąć część tych dodawanych nagłówków? Rekordu DKIM nie mogę dodać gdyż już kontaktowałem się w tej sprawie z działem technicznym godaddy. Spróbuję dodać jeszcze do maila wersje plain/text.
 2. Myślisz że jeśli mam współdzielony serwer mailowy to jest szansa by SORBS-SPAM uznał mój adres za no-spam? Z drugiej strony maile wysłane bezpośrednio z klienta webowego godaddy nie ląduję w spamie. Tylko te wysłane za pośrednictwem mojej aplikacji.
 3. Właśnie ich support średnio ogarnia sprawę i jedyne co mi powiedzieli to bym ustawił taki spf jak mam obecnie czyli: "v=spf1 a mx include:secureserver.net ~all" Usunąłem ten drugi spf, ale tak było wcześniej i to nie rozwiązuję problemu.
 4. Maile wychodzą z różnych adresów IP gdyż tak wysyła serwer pocztowy godaddy. Tak wyglądają moje rekordy txt: v=spf1 a mx include:secureserver.net ~all v=spf1 ip4:79.133.210.159 -all
 5. W rekordzie txt mam ustawiony spf na serwer pocztowy(godaddy) oraz drugi rekord wg mnie niepotrzebny z IP serwera na którym stoi aplikacja webowa. Co wg ciebie może być źle?
 6. Przesyłam wynik testu: https://www.mail-tester.com/web-VCcLZJ
 7. Witam, Posiadam domenę oraz serwer pocztowy na GoDaddy. Maile które wysyłam za pomocą aplikacji webowej lądują w spamie w takich serwisach jak "wp.pl" czy "o2.pl". Aktualnie dodałem rekord SPF by uwierzytelnić serwer pocztowy dzięki czemu w nagłówkach mam "SPF pass" natomiast widzę jeszcze że DKIM nie ma podpisu i myślałem że tutaj tkwi błąd po czym zauważyłem że wysyłając bezpośrednio ze skrzynki GoDaddy również nie ma podpisu i poczta nie ląduję w spamie. Mam wrażenie że coś jest nie tak z wysyłaniem maili z aplikacji za pomocą smtp przez co te filtry antyspamowe traktują moje maile jako spam. Jeśli ktoś miał podobny problem to będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
×