Skocz do zawartości

MICHAS

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O MICHAS

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Potrzebuję skonfigurować cloudflare i real cron oraz zamienić bazę danych na perconaDB. Mam czystą instalację wordpressa z PHP 7.0 i nginx. Strona jest postawiona na DigitalOcean i panelu serverpilot. Proszę o kontakt przez PW.
 2. Czy ktoś korzysta/ł z chmury https://www.upcloud.com/ ? Zastanawia mnie czy ich porównania do innych https://www.upcloud.com/vs/digitalocean/ https://www.upcloud.com/vs/aws-ec2/ są miarodajne. Nie ma zbyt wiele opinii na ich temat.
 3. okazuje się jednak, że nie zawsze taką umowę trzeba podpisywać, więc mój problem chyba został rozwiązany: http://datahouse.pl/2_103_4/nasze-serwerownie/wymogi-giodo.aspx
 4. Jeśli jest coś szybszego to niekoniecznie.
 5. Nie zabrania, ale wymaga umowy dotyczącej powierzenia przetwarzania danych osobowych, a DO tego nie oferuje, więc możecie też podsyłać oferty zagraniczne, ale spełniające te wymagania.
 6. Poszukuję polskiego odpowiednika Digital Ocean (ze względu na GIODO), byłem zdecydowany na opcję za $40/miesiąc tj. 4GB pamięci, 2 rdzenie, 60GB dysk SSD, 4TB transferu. Czy istnieje coś godnego polecenia w Polsce na dyskach SSD? Potrzebuję takiej konfiguracji: ubuntu + ngingx + varnish + perconaDB
×