Skocz do zawartości

cacadooo

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O cacadooo

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Za późno na edycję powyższego posta, ale doczytałem się, że tylko podmiot prowadzący działalność gospodarczą może zarejestrować zbiór. Ja jestem osobą prywatną (autorem) i wynika z tego, że zbioru nie zarejestruję...Tu znalazłem ciekawy artykuł i jest o tym w komentarzach. Chyba napiszę do GIODO...
 2. Hosting pod mały/średni blog/serwis.

  A czy SSD dotyczy również cPanel? Czy podpisujecie umowę o przetwarzaniu danych osobowych? Nie widzę tego u Was na stronie.
 3. Hmm no jest to jakaś myśl, ale jak czytałem porównanie między CP i DP tu na forum czy https://itxdesign.com/directadmin-vs-cpanel/ to jakoś CP szybciej mi podchodzi. Przyzwyczaiłem się do eksploratora plików w CP i łatwej ich edycji. Może jednak poproszę o testy i zobaczę choć szczerz mówiąc mam MASĘ tematów do ogarnięcia przy książce i już nie starcza mi czasu na inne duperele stąd zawęziłem wybór. Zapmnijmy o ABIm. Ja jestem autorem książki, którą chcę sprzedawać bezpośrednio przez stronę (ebook i książka) więc klienci będą zostawiali dane. Zbiór muszę zarejestrować plus jak widać stworzyć procedurę bezpieczeńśtwa. Dzięki za linki.
 4. Witaj. A czy dostęp do edycji plików wordpressa dostanę, tak aby przykładowo zwiększyć dostępną pamięć dla WooCommerce? Hekko.pl dzięki za odpowiedź. No widzisz szkoda, że nie macie tego cPanelu bo jest on dla mnie prostszy bo się na tych komendach nie znam i na nim jestem jako laik coś ogarnąć, zamiast wszystko zlecać. Waszą ofertę też przeglądałem i w zasadzie tylko ten panel mi nie pasuje. Cieszę się, że zwróciłeś mi jeszcze uwagę na to BCP... Kurcze sądziłem, że napisanie książki było trudne, a tu chcę postawić www ze sprzedażą ebooka i książki bezpośrednio i ciągle pod górę...Dobrze jednak, że wrzuciłem tego na hosting w USA...
 5. Dzięki za odpowiedź. A czym się sugerujesz? W rankingu Kylos jest dużo dalej niż np. o12.pl, a Firehost na dalekiej pozycji 52 z małą ilością ocen. To mnie właśnie zastanawia.
 6. Drodzy, Witam wszystkich przede wszystkim. Od wczoraj buszuję po sieci ze względu na fakt, iż mam hosting w USA: http://www.inmotionhosting.com/business-hosting wersja PRO. Powód był prosty. Strona na mieszkańców tamtej strony globu. Nie bez znaczenia była dla mnie jakość obsługi tej firmy i oferty. Jednak muszę postawić serwis dla Polski również na Wordpress przy czym będzie prowadzona na nim sprzedaż i tym samym przetwarzanie danych osobowych. Tu ukłoniło się GIODO i podpisanie umowy o przetwarzaniu danych. Inmotion hosting raczej mi takiej umowy nie podpisze bo nie będą wiedzieli o co kaman i z jednym człekiem z Polandu będzie za dużo zabawy. Zapewne przeniosę tamten serwis na polski hosting plus dodam mój sklep oraz w niedalekiej przyszłości serwis z blogiem i video (może nawet szkoleniami online). Z cloudflare jakoś to poleci w USA. Zależy mi na cPanelu (bo się przyzwyczaiłem i jako mało zaawansowany użytkownik nie chcę i nie mam czasu na uczenie się innego panelu), GIODO i SSL też jest dla mnie ważne bo muszę to mieć. Z tutorialami jakoś sobie rodziłem by edytować np .HTACCESS czy parę dupereli, ale masterem nie jestem. Poszukałem i mam kilka typów, ale ile wpisów tyle opinii o polskich firmach, a zależy mi na odpowiedzi doświadczonych osób by porównać hosting z USA z poniższymi, zakładając: 1) cena: 100-400 zł/rok 2) dyski SSD 3) cPanel 4) GIODO i SSL oraz umowa przetwarzania 5) dobre i szybkie wsparcie 6) pojemność dysku nie mniej niż 10 (już mam ok 4gb) Lista hostów: http://firehost.pl/offer.php GIODO?? Mam mieszane odczucia.. http://o12.pl/hosting GIODO ok http://www.hostinger.pl/hosting-www ??? nic o GIODO http://www.hostilla.pl/7_4/hosting-php.aspx GIODO ok https://ddr.pl/hosting-ssd cPanel, GIODO?? http://webd.pl/konta/large cPanel, GIODO???? www.az.pl ale wychodzi 450 zł na rok po promocji…:/ rozważam bo mam u nich domeny www.zenbox.pl chyba bez cPanel GIODO ok, chyba, że cPanel jest https://www.kylos.pl/hosting/#cennik GIODO i cPanel Pomóżcie proszę to porównać i wybrać sprawdzonego dostawcę bo przy pisaniu książki i wysiłkach z jej sprzedażą oraz przygotowaniem serwisu, gdzie jeszcze doszło to całe GIODO poczułem się przytłoczony mnogością ofert. Wy i tak więcej wiecej w tych tematach niż ja.
×