Skocz do zawartości

Nieważne

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Nieważne

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Glosniewazny.pl

  Może źle się powyżej wyraziłem. Dobrze wiem, że w 3 miesiące bez ogromnego zaangażowania nie uda się stworzyć super bloga z niesamowitymi treściami, nie czuje się więc zdemotywowany waszymi wypowiedziami, tylko szarością dnia codziennego. Pomysł stworzenia własnego miejsca w internecie pojawił się tuż przed sesją, kiedy człowiek zaczyna się interesować różnymi sprawami niezwiązanymi z nauką. Następnie całe przedsięwzięcie kwitło w okresie wakacji, kiedy miałem więcej czasu. Nastał jednak czas, kiedy po pięciu dniach spędzony w pracy i weekendach spędzonych na uczelni nie mam zbytnio ochoty tworzyć nowych wpisów, tylko wypoczywać. Nie oznacza to końca bloga, tylko ograniczenie czasu poświęconego na jego rozwijanie. Odnoście blogosfery, zamierzam do niej kiedyś dołączyć (jak już rozwinę na poważnie swojego bloga), więc nie zdziw się zbyt bardzo, jeśli za kilkanaście miesięcy może się do Ciebie odezwę . Na koniec kilka słów wyjaśnień. Trafiłem na to forum w poszukiwaniu tego co kręci początkujących blogerów, mianowicie linków. Staram się dywersyfikować profil linków, linkami do i no follow (nie spamując zbytnio miejsc do tego nie przeznaczonych), więc kiedy zobaczyłem sekcję przeznaczoną na legalny spam, postanowiłem wykorzystać okazję. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego zaangażowania ze strony innych uczestników forum. Jednakże dzięki Waszym wypowiedziom wiem, którymi kwestiami powinienem zając się na początku.
 2. Glosniewazny.pl

  Paulaaaa dzięki za uwagi. Widzę, że muszę poprawić kilka elementów, niestety początkowy zapał zaczyna powoli ulatywać.
 3. Glosniewazny.pl

  Dzięki za uwagę, na pewno to przemyśle. Wiem, że wypadało by zainwestować w jakiś lepszy płatny szablon, ale wole z tym poczekać, aż strona się trochę rozwinie.
 4. Glosniewazny.pl

  Witam wszystkich forumowiczów, jakiś czas temu założyłem stronę glosniewazny.pl, która początkowo miała być tylko blogiem poświęconym idei oddania głosu nieważnego podczas wyborów. Tematyka jednak okazała się zbyt ograniczona i rozpocząłem pisanie o niszowych wydarzeniach finansowych, gospodarczych, społecznych z naszego kraju (o tym co mnie interesuje). Prosił bym o jakieś sugestię, porady (dosyć topornego języka raczej nie uda się zmienić, jestem finansistą, nie humanistą )
×