Skocz do zawartości

przem191

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O przem191

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Jak to jest z tymi Vcore

  Jeżeli już brać to z wirtualizacją KVM - tu dostajesz fizycznie tyle, ze ile zapłacisz, a te zasoby nie są współdzielone. Np. KVM w WEBH - na jednym rdzeniu chodzi to szybciej niż ten sam serwer z najbogatszej oferty ale z OpenVM. Miałem możliwość testowania obu rozwiązań w tej firmie - nie dość, że koszt KVM (najtańszego) jest dużo mniejszy niż OpenVM o porównywalnej mocy to wiesz, że inny klient na tym serwerze nie zabierze ci zasobów.
 2. ISP Config: SSL dla serwera poczty

  No właśnie nie wiedziałem co to jest ten chain.
 3. ISP Config: SSL dla serwera poczty

  Popełniłem błąd. Nie chodziło mi o ISP Config a o ISP Manager Lite 5.86.1. To w jego panelu ustawień dla certyfikatu poczty chciałem wpisać certyfikat SSL Comodo, w pola jak powyżej: Certificate - podpowiedź wyświetla napis: Domain certyfikate in the PEM format Certyficate key - podpowiedź: Enter the certyfikate key in the PEM format Certyficate chain - Certyfikate chain in the PEM format. Tylko co gdzie wpisać?
 4. Witam. Nagrzebałem trochę w ISP. Mianowicie kupiłem dla swojej, postawionej na serwerze serwisu certyfikat SSL Comodo. Chciałem go uruchomić także na serwerze pocztowym. Usunąłem wpisy, który tam figurowały (jakiś certyfikat pochodzący albo z serwera albo z samego ISP, który dawał jednak szyfrowanie TLS). W panelu mam trzy rubryki : Certificate - podpowiedź wyświetla napis: Domain certyfikate in the PEM format Certyficate kesy - podpowiedź: Enter the certyfikate key in the PEM format Certyficate chain - Certyfikate chain in the PEM format. Pytanie: co mam gdzie wkleić? Bo aktualnie każda próba kończy się niepowodzeniem. Niestety, nie zachowałem starych wpisów i teraz nie mam wcale szyfrowania.
×