Skocz do zawartości

Rkit

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Rkit

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Rafal
 • Nazwisko
  Kurkowski
 1. Stabilny dedyk

  1.2.Generalnie obowiązuje ten sam regulamin do dedyka i kolokacji. Nie chodzi mi o hostowanie nielegalnych treści, tylko o gwarancję dostępności serwera w przypadku wykrycia (po zgłoszeniu) nie regulaminowych treści przez usługodawcę. 3.Tylko że w umowie zawieranej z usługodawcą są zapisy mówiące o tym że klient odpowiada za serwer i treści na nim umieszczone, więc usługodawca wg mnie nie powinien brać tego na siebie, tylko przekazać dane klienta zainteresowanym organom/instytucjom. Do 100 EUR za 1 serwer Niestety jest to praktykowane. Moim zdaniem bez wyroku sądu ani firma hostingowa ani instytucje zgłaszające np radykalno prawicowe treści (bądź inne) ani klient nie jest w stanie tego stwierdzić czy aby napewno naruszenie miało miejsce. Raczej mało prawdopodobne.
 2. Domena .de - ukrycie danych

  Jak najbardziej można ukryć dane lecz nie za darmo. Hostinger(de) życzy sobie prawie 5 EUR jednorazowo. Wyślij zapytanie o Privatsphärenschutz do firmy w której masz domenę.
 3. Witam wszystkich. Poszukuję stabilnego serwera dedykowanego zlokalizowanego w Europie. Mam doświadczenie z kilkoma firmami w Polsce i za granicą. Generalnie usługi zawsze były na zadowalającym poziomie, lecz potrzebowałbym serwera z pewną gwarancją. Generalnie chodzi o to, aby moja firma w całości odpowiadała prawnie za serwer i dane znajdujące się na nim. Prawie każdy regulamin firmy hostingowej zawiera taki wpis, lecz w praktyce jest inaczej. Pewna firma hostingowa wyłączyła mój serwer po zgłoszeniu przez pewną instytucję że strona jednego z moich klientów propaguje nie dozwolone treści. Takie działanie dostawcy usług według mnie nie powinno się zdarzyć bez wcześniejszego poinformowania mojej firmy o tym. Czy znacie firmy które przekazują całkowitą odpowiedzialność za serwer na klienta i nie postępują w przypadku zgłoszeń(również przez organy ścigania) w ww sposób? Pytanie drugie to czy firmy takie jak: sprintdatacenter(pl), 1blu(de) bądź leaseweb(com) są godne uwagi jeśli chodzi o dedyki. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×